Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A páromat szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A páromat szeretem, de másba vagyok szerelmes.

Figyelt kérdés
2 és fél éve együtt vagyok a párommal és 2 éve együtt élünk. Szeretem nagyon , de nem vagyok már szerelmes.ÉS nagyon jó pasinak tartom de sexuálisan sem kívánom már . És mindeközben van egy srác aki a nap 24 órájában a fejemben van és mindig csak azt várom , hogy találkozzunk... Nem tudom mit tegyek ...a párom nem tudnám kidobni képtelennek érzem magam rá...de lassan azt érzem szétszakít ez belülről....a másik sráccal lennék ...csak vele folyton..tanácstalan vagyok!

2015. júl. 2. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
gondolj arra, hogy 2 és fél év múlva lehet, hogy a másik srácot sem kívánnád már annyira.
2015. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BlackSword ***** válasza:
30%

Ez amolyan 22-es csapdája...


De ha csak sajnálatból vagy a barátoddal, akkor hagyd ott...

2015. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Szedd össze magad, üljetek le beszélni a pároddal, találd ki hogy mit fogsz neki mondani. Magyarázd el neki hogy nem okolod őt semmiért, ugye nem biztos hogy ő tehet arról hogy nem kívánod már.

Nincs értelme így ennek a dolognak ezt te is jól tudod. Ha húzzátok ezt akkor valószínűleg silány kapcsolat lesz ebből ami olyan mint az újramelegített másnapos sültkrumpli. Ha ő nem is veszi ezt észre (kétlem) téged emészt belülről ez az egész, nincs értelme vele maradni azért hogy neki örömet okozz miközben te nem vagy boldog.

Gondolom eddig őszinték voltatok egymáshoz a pároddal, legyél vele őszinte most is. Adj neki kielégítő választ a miért-re is mert sokan ilyenkor magukban kezdik el keresni a hibát, miközben tényleg lehet hogy nem igazán tehet a dologról.

Sok sikert, remélem megtalálod az igazit!

2015. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Van ilyen. Csak a 2,5 év hosszu. Ha le tudod röviditeni 2,5 orára boldog "üzletasszony" leszel.
2015. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan tudom mit érzel most, velem is pont ez történik, csak nekem talán még rosszabb a helyzet, mert én 5 éve vagyok együtt a párommal, soha azelőtt nem tetszett meg senki 4 és fél év alatt, nem is vettem észre senkit, nem is akartam talán senkit észrevenni, de igaz, hogy nem is kerültem olyan helyzetbe, ahol megismerhettem volna valakit közelebbről kicsit. Most ez történt, mondhatjuk úgy hogy munka/suli ügy kapcsán, februártól megtetszett egy srác, és úgy tűnt/tűnik én sem vagyok számára közömbös, legalább is nagyon jól kijövünk egymással, sokat nevetünk, még a barátommal sem tudok már ilyen jókat nevetni régóta, sok mindenben hasonlítunk, pedig külsőre a barátom hogy úgy mondjam jobb pasi, de valami nagyon megfogott benne, és én is állandóan csak rá tudok gondolni, elvette az eszem. De én sem tudnám ott hagyni a párom, azt hittem ez egy fellángolás, lehet az is, de akkor meddig tart ez? Most nem látjuk egymást a sráccal vagy 4 hónapig, és annyira hiányzik, az ahogy nevettünk együtt, a beszélgetések, az az érzés amit akkor éreztem amikor a közelében voltam, minden nap úgy ráírnék, de nem teszem, de nem tudom, vajon neki is hiányzom e, lehet, hogy félreértelmeztem a jeleket és nem tetszem neki, de mindenesetre kedvel, az biztos. Vártam, most is várok, hogyan alakul a barátommal is, de már engem is felemészt ez az érzés, és hát az sem lenne garancia ha végül úgy döntök szakítok a barátommal, hogy ennek a srácnak kellenék e, hogy akkor merne e közeledni. Annyira bántana a dolog ha szakítanék a barátommal, én már biztosan nem vagyok szerelmes, mert már nem hoz lázba, nem kívánom úgy mint régen, de még biztos szeretem, ha nem tudom ott hagyni, valami hozzá köt ennyi év után. De félek, ha elhagynám, és rájönnék mégis ő kell, megbánnám, de már késő lenne, elveszíteném, és a másikkal se jönne össze a dolog. Így most én sem tudom mi legyen. :(
2015. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

De a másik srác is ugyanúgy érez irántad mint te iránta, kölcsönös a vonzalom biztos? Nem tudom pontosan hogy vagytok a pároddal, nem is nagyon szeretnék így tanácsokat osztani, de ha már sokat vártál, és nem lett jobb és tudod, hogy másik is ugyanúgy érez és akarna téged, (akit persze még nem ismersz annyira, így bizonytalan a dolog), akkor szerintem ne húzd nagyon sokáig a dolgot ha már nem vagy szerelmes. Mert én is kicsit így vagyok, hogy nem szeretnék 2 szék közül a pad alá esni. De az is lehet, hogy ez csak egy fellángolás és majd idővel elmúlik, csak tudnám megmondani, hogy mikor. Megkérdezhetem hány évesek vagytok?


Utolsó voltam.

2015. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a párodat, én nem tudnék olyat feltartóztatni, és magamhoz láncolni, akit szeretek; miközben meg ráadásul be is csapom őt, mert amúgy közben másba vagyok szerelmes. Mert ha vele maradsz, azt hiszi, még szerelmes vagy belé, közben te már másról álmodozol, ozt nincs ló, jó a szamár is alapon nem engeded tovább a párodat? Jó várjá, ez a nincs ló jó a szamár is nem biztos, hogy ebben az esetben helytálló, de mondd már neki basszus, másról áhítozol, akkor minek vagy vele, főleg úgy, hogy azt mondod, már nem is vonzódsz hozzá. Adj lehetőséget mindkettőtöknek mááá megtalálni azt, akivel jóóó hosszan működik a lángolás!! Mi értelme, hogy szegény párodat ott tartod, de közben másról álmodozol, őt meg már nem szerelemből szereted. Miért kínzod magadat azzal, hogy annak is, akit szerelemből szeretsz, na ,hogy ővele azt láttatod, hogy foglalt vagy, miközben őutána epekedsz. Lépj a szerelemért, és a mostani párodért is. Tiszteld már mindkettőtöket párodat és magad is annyira, hogy teszel mindkettőtökért, őt nem csapod be, magadnak meg lehetőséget adsz az igazi boldogságra, szerintem ez a mostani kapcsolatod amúgy is kihűlt, úgyhogy hadd menjetek mind a ketten, amerre nektek jó. Utána még mindig felhívhatod a mostani párodat, érdeklődhetsz felőle, hogy mi van vele. Az ember az ilyen, van, hogy beleszeret valakibe, azután az elmúlik, és már másba szerelmes. Kész, hát ne féljél már a változástól, adj magadnak esélyt, meg párodnak is! Veszteni már nem sokat veszthetsz vele, ha kilépsz egy már kihűlt kapcsolatból.
2015. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi segítő szavakat. Aki hasonló cipőben jár annak kitartást szintén...tudom milyen borzalom. Én 20 éves vagyok a párom 26 . Akibe bele vagyok zúga még nem tudja , hogy így van. Ő is közeledik hozzám amikor találkozunk olyan mintha csak ketten lennénk.. hiába vannak ott más barátok is.... Tudom , hogy gyáva vagyok és el kellene mondanom a páromnak mit érzek...de amikor rákészülök és a szemébe nézek..nem megy soha .
2015. júl. 3. 13:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor írd le neki, ha fontos ő neked, akkor mindenképpen meg kell lépned ezt a lépést, előbb vagy utóbb, de ha tovább húzod-halasztod, akkor addigis szenvedsz tovább. Meglátod, megkönnyebbülsz, hogyha túl leszel rajta. Mondd meg hát a párodnak, hogy másba szerettél bele; meg fogja érteni, és elfogadja, ha szeret, akkor elenged; ha nyílt lapokkal játszol, úgyis sokkal jobb, mintha mondjuk megcsalnád. Tudom, ez itt még nem merült fel. Könnyíts magadon!
2015. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
És mióta érzel így a másik srác iránt? ő hány éves? Amúgy még nagyon fiatal vagy, és ha már most így érzel 2 és fél év után szerintem se kösd le magad tovább a mostani pároddal, ne húzd ezt a dolgot tovább, ha nem a másik srác, de lesz más akibe szerelmes leszel és ezt viszonozza, de én szurkolok nektek a másikkal, ha úgy döntesz szakítasz a barátoddal, majd tudasd ha léptél valamit, akár privátban, nagy bátorság kell egy ilyen lépéshez tudom, én sem merem megtenni.
2015. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!