Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkoholista a párom, fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista a párom, fontosabb neki a pia, mint én? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A párom 14 éves korától 19 éves koráig MINDEN NAP ivott, de nem ám mértékkel. 20-21 éves kora óta, amióta dolgozik, már "csak" minden hétvégén jár kocsmába, pénteken este 6 fele le megy, éjjel haza jön, szombaton ugyan ez. Nincs egyetlen olyan hétvége sem, hogy ne legyen részeg. Hiába kértem, hogy pénteken inkább velem jöjjön el valahova. Néha el megyünk moziba, de sietni kell onnan haza, mert le kell érni a kocsmába fél 7re. Most dolgozik egész hétvégén, péntek szombat vasárnap, de így is le ment kocsmába, mert mégis csak hétvége van.... Szóvá tettem neki ma azt, hogy velem sosincs el késő estig, nem érzem, hogy fontos lennék neki stb. erre az volt a válasza: "minden nap együtt vagyunk szinte velem élsz, de akkor ezentúl csak 3 naponta menjek át.

Nincs közös program, mondtam, hogy legyen, erre azt válaszolta, hogy "más csaj nem akar el menni sehova kettesben, nekik elég ha otthon vagyunk vagy a haverokkal"... és hogy nekem soha semmi nem jó.

Annyira undoritóan néz ki hétvégente....:( nem egyszer verték meg kocsmába, 2 hónapja a feje tört be, de másnap újra lement, varrott fejjel.

Részegen úgy beszél velem mint a kutyával, de sokszor ehhez nem kell részegnek lennie.

A szexszel is problémák vannak, nem tudom, ez lehet e a piától?

Amikor nem iszik, hétköznap, és szeretkezésre kerülne a sor, az utóbbi időben vettem észre, hogy nehezebben izgul fel, vagy sokszor nem elég kemény neki.. és kevesebbet akar szexelni ,heti 1-2 alkalom neki bőven elég... ezek lehetnek a piától?

21 éves. én 22 nő



2015. dec. 20. 14:44
1 2
 11/13 Laczkó68 ***** válasza:
Remèlem a negativ választ adókat,meg ajándèkozza az èlet,egy rèszeges vagy kãbszeres gyerekkel.
2016. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jaj fiúk, nem kell hisztizni, nektek sem a rendes nő kell úgyhogy szerintem lehet csitulni :D
2016. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Remélem elhagytad;-)
2023. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!