Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ti kitálalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti kitálalnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha volt valami egy pasival egy szórakozóhelyen, azt mondja nincs barátnője, lecsekkolod facebookon is, ott is szinglinek tűnik, aztán előkerül egy lány, hogy ő a barátnője csak a pasi valamiért "rejtegeti", mutatna amúgy közös képeket is, tehát 100%, hogy a barátnője. És rákérdezne nálad, hogy volt-e valami közöttetek, mit csináltatok? Ti elmondanátok mindent, vagy tagadnátok és jeleznétek a pasinak?
2015. dec. 21. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rákérdezne nem hazudnék, jelezném hogy szinglinek tüntette fel magát ergo nem akartál belemászni semmibe. A pasit hanyagolnám, mert milyen férfi csinál ilyet..

Mondjuk, ha nem kérdene rá és nem is ismerem igazán a csajt akkor nem fáradnék azzal hogy megkeressem és beszéljek vele.

2015. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
volt már ilyen. A csajjal szolidaritultam és szépen elmondtam, h a srác kezdeményezte az ismerkedést, meg h mi történt pontosan.
2015. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kitálalnék, ilyen szemét alakoknak nem fedezek, hagy tudja meg a lány kivel van együtt, legalább kereshet jobbat.
2015. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitálalnék és a megcsalt barátnõvel együtt vernén bucira a fejét.
2015. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én facebookom alapján se lehetne megmondani, hogy kapcsolatban vagyok. Ez még nem jelenti azt, hogy rejtegeti, gondolom egyszerűen nem érdekli a lány, vagy ilyesmit gyakran csinál és nem is számítja megcsalásnak. Ha nem érdekel a csávó, akkor mindegy, mit csinálsz, el is mondhatsz mindent a barátnőnek, vagy mondd meg neki, hogy beszélje meg ezt a barátjával.
2015. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megnézném elöbb mikori a fénykép!
2015. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elküldeném a csajt, hogy semmi köze hozzá. A pasinál rákérdeznék, ki ez a liba? Lehet, hogy egy féltékeny ex, aki nem tette még túl magát a szakításon és tönkre akarja tenni a pasi minden új próbálkozását.
2015. dec. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!