Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen döntésképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen döntésképtelen vagyok. Mit tehetnék, hogy ne múljon el? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A baràtommal lassan fél éve vagyunk együtt, igen ez elég rövid idő, és tulajdonképpen a kapcsolat maga gyerekes. Mármint a problémák, mert igenis vannak.

Mindketten 17 évesek vagyunk, a sok hasonlóság ellenére iszonyatosan különbözünk. Az ő nevelésére odafigyeltek, de nekem sosem voltak szüleim. Na de rátérnék a problémára:

Az ő szülei elváltak, ez nyilván rosszul érintette. Az apja azóta folyton elvárja tőle, hogy tanuljon. Meg is értem, de tulajdonképpen eltiltotta őt tőlem. Az utóbbi másfél hónapban folyton veszekedtünk, és nem egyszer volt kimondatlanul a levegőben, hogy talán ideje a kapcsolatot befejezni. Ebben a másfél hónapban egyedül szilveszterkor tudtunk találkozni, az apja miatt... Én nem tudom milyen érzés apával rendelkezni, de nem túlzás mindjárt felnőtt emberként engedni minden akaratának?

Egy szó, mint száz, én nem akarom elveszíteni őt, de ez a folytonos veszekedés felemészt engem, és őt is. Biztos van megoldás erre, csak én nem látom, mert nem külső szemlélő vagyok. Mit tehetnék, hogy ez a kapcsolat ne érjen véget? Hogy ne veszekedjünk?

A válaszokat előre is köszönöm!


2015. jan. 24. 10:14
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
ezen csak ketten együtt tudtok javítani.
2015. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jázi :) ***** válasza:

Először is meg kellene mindent beszélni. Semmi ne lógjon a levegőben. Őszintén arról,h ki mit érez és mit lát megoldásnak.

Viszont ha apuka tiltja és ennyire ad a szavára,lehet hamarosan vége lesz a kapcsolatnak :( Nagyon fiatalok vagytok még és a kapcsolat se túl hosszú.

2015. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 donfetibo válasza:

Szia!

Szerintem ha szereted őt és ha ő is téged, akkor türelmesnek kell lenned, ha úgy érzed, hogy megéri! Ugyan oda jártok suliba? (Ezt nem írtad), de ha igen akkor ott is találkozhatok, még ha csak kis időre is és ez elég, hogy melegen tartsa a kapcsolatod! Azt ha csak a tanulás véget nem találkozhatok akkor nyárig kell kibírnod azt a nyári szünetben együtt lehettek és ha igen akkor meg tudod, hogy tényleg szeretitek egymást! Szerintem ha tényleg szereted akkor a szünidőig ki kell bírnod, hogy azt meg tudd, hogy mi lesz a szituáció! Remélem valamennyire tudtam segíteni! Szia

2015. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!