Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Attól hogy haveroztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Attól hogy haveroztok még nem csajoztok a barátnőtök mellett?

Figyelt kérdés
Szerintem én ezt azonosítom hogy ha elmegy haverozni akkor biztos csajozik. Őrületbe kergetem ezzel magam, és tudom hogy nem egészséges. Vagy ha a haverjait választja helyettem, és ha velük van nem nagyon írkál. Lehet én képzelem be a dolgokat

#rzt
2015. dec. 21. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Juj, itt aztán vannak gondok, nem is kevés, és nem is kicsi.


1. Ha egy srác nagyon boldog a párkapcsolatában, akkor miért kezdene el csajozni, ha a haverjaival találkozik?

2. Azért nem ír neked, mikor velük van és kész. Ne várd már el ennyire, hogy akkor is írjon, mikor éppen a srácokkal van. Nem egy papucs a srác, hogy minden másodpercben jelentse neked, hogy most pl. kiment pipilni, meg ide-meg oda mentek.


Nincs önbizalmad és iszonyatosan féltékeny vagy, és beképzelsz dolgokat, amik nem is úgy vannak és azt hiszed, hogy ez a valóság. Ezekkel összességében el tudsz üldözni minden pasit a világból.

Tehát itt a hiba benned van, kezdj ezen javítani, ha párkapcsolatban szeretnél maradni.

2015. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kulcsszó a bizalom. Mindkét részről.

Ha valaki szeret, akkor nem fog csajozni. Nem mondom, hogy ne lennének szemét, hűtlen alakok, de ha valakivel szeretitek egymást, hűségesek vagytok egymáshoz, akkor nem fog más nőre vágyni, csak rád.

Az pedig, hogy elmegy a haverjaival, nem azt jelenti, hogy őket választja helyetted. Hanem azt, hogy MELLETTED vannak még számára fontos emberek az életben. De ez minden ép embernél így van. :) Ha pedig nem irogat neked, amikro mondjuk a haverjaival beszélget, hadd ne ecseteljem, hogy ez teljesen érthető.

2015. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak a saját nevemben tudok beszélni és nem csajozok. Ha haverozni megyek az nálam egyenlő azzal, hogy végre meg tudok inni 3 sört anélkül, hogy valaki beszóljon, hogy "Nem kellene ennyit inni!" A haverom viszont keményen csajozik közben. Úgyhogy inkább is-is a válasz.
2015. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!