Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit szeretem problema van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit szeretem problema van. Segitseg?

Figyelt kérdés

Ki utaztam kulfoldre miatta.. nem jott ki a reptere. Kellett talalnom vkit akinel lakhatok igy delkerestem a regi ismerosom aki lany.

Nem beszelt velem nem talalkozott velem. Komyorognom kellett neki.. 4 nap utan talalkozott velem es azt kerte koltozek hozza.

De mar bereltem szobat.. igy nem amartam elhagyni ezt a szobat.

De mivel egyut elek egy masik lannyal..nem amartam cswrben hagyni.

Mielott ide jottem volna azt irta ne is akar latni meg sertett folyamatosan. Es olyanokat irt ...

De kijottem miatta. Mikor nem jotr ki a reptere nagyon maam alatt voltam es nem tudtam mitcsinaljak. De szerencsere ismerosom kijot akit felkerestem. .

Most hogy vele lakom azt mondta nem akar tobbet latnise sebeszelni.

Konyorogtem neki hogy szoba alljon velem.

Par nap elteltevel szoba allt vlm. Es azt mondta koltozek hozza mert fwleloseget valalt ertem es nem akar problemat a nagykovetseggel mert Bp re akar jonni tannulni..

De most lecsekkoltam ahol meg ismerkedtunk es ujra regisztralt es parkapcsolatot keres. De en miatta jottem ki. Nagyon szeretem. Es nem tudom hogy mit tegyek.

Es mondta ha nala lakok. Nem fog otthon lenni nem fog beszelni velem es foglalkoznise fog vlm.


Mit tegyek?

Nagyon szererem kerlek segitsetek.

22/F



2015. dec. 23. 05:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az párkapcsolat, hogy rádcsukja az ajtót, te meg bemászol az ablakon?

A lány látványosan nem akar tőled semmit, te hisztized ki a találkozókat.

Melyik országban vagy?

2015. dec. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj haza, ez a lány talált magának mást és nem akar veled Lenni.
2015. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!