Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Megőrülök már. (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Állandóan meggyanúsít, megalázóan bánt a szavaival. Úgy véli, h. én megcsalom, mutogatom magam másoknak és flörtölök ezerrel. Be kellett vallanom minden egyes kapcsolatom, de az sem volt elég neki, szerinte hárommal megszorozva lesz hiteles az adat, szám; amit mondtam neki. Minden egyes nap kikészít, h. bizalmatlankodik. Nyilván egyrészt a múltbéli csalódásai miatt, másrészt meg önbizalomhiányból fakad ez. De, nem tudok mit lépni. Szépen is, csúnyán is (kiabálva) elmondtam neki, h. őt szeretem, ő létezik csak számomra. Nem hatja meg. Sőt! Azt mondogatja, h. a stílusomtól undorodik, h. amikor kiabálok, éppen hazudok azzal, amit mondok neki. Nem bírok lecsitulni, az idegtől és a türelmetlenségtől rondán és zokogva válaszolok már neki. Hogyan értessem meg vele, h. nem hiába élek vele 2 éve, és nincs szükségem az alázgató, sértő dumákra? Úgy érzem, sosem fog hinni, bízni. Pedig nálam tisztább és korrektebb partnert nem találhat. Szerinte nem kellene más véleményére adnom, mert az nem mérvadó. Igen, de nem tudom mivel alátámasztani a mondataim. Meg fogok pusztulni, félek, el kell hagynom, ha nem változik. De ő úgy tűnik nem fél ettől, meg a magánytól.

2015. dec. 23. 13:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ezeket, amiket sorolsz, nem teszi. Nem érdekli. Nem kéri el a tfont, nem kérdezget a barátnőkről. Elenged. Aztán megjövök, és jönnek a kérdések, h. 'Biztos nem vagy nekem rossz kutya?" 'Biztos nem basztak meg mások?' - stb. ...mindegy hogyan, de ugyanazt kérdezi. Nem, nincs más. Nem, nem basznak meg. NEM ÉRTI.
2015. dec. 23. 13:38
 12/16 A kérdező kommentje:
10-es: Tudom, és nagyon is értem, amit mondasz nekem. Nem tudom, hogyan bírom. Mások sem értik. Mások régen otthagyták volna a fenébe. Talán az is jobb lenne, ha fizikailag bántana, s nem szavakkal. Szörnyen érzem magam, néha úgy gondolom, h. szörnyeteg. Mikor valami negatívat mondok róla, neki; akkor lezuhan, letargia, és mondja, h. hagyjam el. Nem bírom. Ugyanolyan rossznak érezném a magányt, a nélküle való létezést, hogy nem merek lépni. Nem számít smemi sem, sem a pénz, sem a háza, hiszen van munkahelyem, lenne hol lakni. Csak ő ne tűnjön el. Bármit elviselnék tőle, meg is mondtam neki. Nem érdekel, ha megcsal, ha megpofoz, ...csak ne legyen bizalmatlan. Nincs ennél rosszabb, jelenleg így érzem.
2015. dec. 23. 13:43
 13/16 Költőnő? ***** válasza:
te most tényleg egy olyan embert szeretsz, aki bánt, megaláz, semmibe vesz? Mit is szeretsz benne pontosan?
2015. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem értelek kérdező.

A környezetedben senki nem érti, hogy miért vagy még vele.

Itt mindenki ugyanazt mondja, miszerint jobb lenne távolabb a párodtól.


Mégis, még ezt is jobbnak tartod a magánynál, meg hogy szegény párod ne essen letargiába.


Labilis vagy te is, a párod érzelmi zsarolásának és a saját magánytól való félelmed áldozata vagy.


Nem hiszem, hogy saját magadon (és pszichológuson) kívül bárki tudna neked segíteni. Szar az egész, nincs kommunikáció közöttetek, csak megalázás, bántás, sírás, kínzás, sértés. Mégis ez kell inkább. Akkor viszont ne írj ki kérdést se, mert értelmetlenné válik a segítségkérésed is.

2015. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

S mi lenne akkor ha te kérnéd el az ő telefonját meg hozzáférést a profiljához e-mail címéhez?

S be kellene számolnia hogy mit csinált egész nap s ezt minden nap tegye meg!

Mert mi van akkor ha esetleg neki van valakije? De azt is kérdezd meg tőle ha ennyire nem bízik benned akkor miért jött veled össze! S mond el neki hogy nagyon gyorsan döntse el hogy mit akar mert ennél nem lesz jobb vagy így fogad el téged vagy akkor menjen és keressen olyat aki megfelel neki!

Mert te ezt tudod nyújtani. Ha nem elég akkor találjon ki valami más módszert a párválasztásra mert nagyon rosszul működik az amit eddig használt s a jelenlegi módszerével turira nem talál megfelelőt!

De persze hogy ezekre hogyan fog reagálni az egy másik kérdés!

2015. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 omba ***** válasza:

" h. nem hiába élek vele 2 éve, " - de. Teljesen hiába élsz vele... most még 2 év., ő nem fog megváltozni, te meg még 10 évig? 20 évig?

Mert "szereted" - egy ilyen paranoiás, basáskodó bunkót.

2015. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!