Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak úgy tudok ellazulni szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy tudok ellazulni szex közben, ha előtte iszom egy kicsit. Ez nagy probléma?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a párommal, ebből 5 hónapja élünk nemi életet. Ő az első férfi az életemben, így az első alkalom előtt ittunk egy kicsit, hogy ne izguljak annyira. Ez a szokás azóta is megmaradt. Ha nem iszom egy kicsit szex előtt (nem sokat, csak egy pohár bort vagy pezsgőt), akkor feszült vagyok, és nem tudom élvezni az egészet. Amúgy is elég félénk és szégyenlős vagyok, nehezen oldódom fel, szóval lehet ez a probléma. Azt reméltem ez a dolog is elmúlt majd a kezdeti idegesség után, de úgy tűnik nem. Mit tehetnék? Ez nagy probléma lehet később? Nem akarom hogy a barátom azt gondolja nem akarok vele lenni, mert ez nem igaz, nagyon szeretem őt.

20/L


2015. dec. 25. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Eléggé gáz, nem kellene, hogy tabu legyen a szex közöttetek, ez valami mélyebb dolgot takar.
2015. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
jajj, már megint egy lelki sérült...
2015. dec. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Igen, probléma.

Ha igazán szereted és kívánod, akkor a vágy, hogy szeretkezz vele úgy tör fel belőled, mint a gejzír, megállíthatatlan és heves.

Na, ha ezt nem érzed, akkor baj van.

2015. dec. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
hát nekem ebben csak az a furcsak hogy már 5 hónapja ez megy. nekem is le kell gúrítanom egy kupicávál, de max az első 2 alkalomkor az aktuálissal, mert olyan idegbe vagyok hogy nem akar rendesen állni. de nekem így mindenképp kínos.vagy pia szagú a szám, vagy nem keményedik be eléggé. 18f
2015. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
velem is ez van. próbálj rá nem problémaként tekinteni, hátha megoldódik, ahogy jobban megbízol benne.
2015. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez mindenképp probléma már most is, későbbi partnerekkel meg pláne az lesz. Javasolnék egy szexuálpszcihológust, majd ha kikezelt akkor partnerváltást, mert lévén, hogy a párod az elsőd, fogalmad sincs róla (már csak a probléma természetéből eredően), hogy milyen igazán kívánni valakit. Ha igazán kívánsz valakit, akkor - vulgárisan fogalmazva - a bugyidat sincs időd néha levenni, nemhogy egy pohár pezsgőt (meg megvárni, hogy kicsit beüssön) elszopogatni. És ezzel nem arra célzok, hogy nem szereted a párodat, de a kémia biztosan nincs meg rendesen.
2015. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 omba ***** válasza:
100%

Ez nagy probléma. Volt alkeszként mondom... sok kis apró lépés, és mindegyik ártalmatlan, vagy "hasznos".


SEMMIT nem jól old meg a pia, csak úgy tűnik. Inkább vállalj be 20 gyengébb aktust, majd kialakul egy másik mechanizmus.

2015. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Miért lenne gond? Valamibol a pszichológusoknak is meg kell élni :)
2015. dec. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


nem a vágy hiányáról beszélt a kérdező, hanem a zavaráról. nagyon lehet kívánni valakit, és mégis várni egy kicsit, míg ellazulsz. abban is van szexuális feszültség, ha nem vetkőzöl már ajtónyitás után az ajtófélfánál.


a szex nem úgy megy, mint a filmeken. ha neked jó bugyiban szeretkezni, akkor egészségedre.


az, ha nagyon kívánod a szexet, önmagában nem oldja meg a dolgot.

2015. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Nézd, ha az úgynevezett "romantikus est"-ben szabvány tartozék a vacsora, a zene, a gyertyafény, a pohár bor, vagy pezsgő... akkor nem értem, hogy itt mit huhognak egyesek.


Jó, hogy ki nem kiáltanak már alkesznek, vazz!


Van, akinek hosszabb, mélyebb nekifutás kell a JÓ szexhez. Te ilyen vagy. Ennyi a történet.


Vagy ahogy Veres Pali bácsi mondta az ominózus kazettáján anno: "jót eszik, jót iszik, utána jót b***ik!"

2015. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!