Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem most vagy nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most december elején voltunk 1 évesek a párommal. Már úgy november elején kezdtem elbizonytalanodni a kapcsolatunkban, éreztem, hogy valami nem stimmel velem. Ez úgy nyilvánult meg, hogy elkezdtek más pasik is érdekelni, esetleg tetszeni, egyre kevesebb kedvem volt a párommal találkozni, amikor együtt voltunk azt is nagyon ritkán élveztem. Ez annak köszönhető, hogy nagyon ritkán jártunk el, szinte sehova, egyedül nem is engedett soha el sehova, barátnőkkel se..valahogy ráuntam az egészre, mert egy kalitkában éreztem magam. Pár hete megmondtam neki, hogy nem érzem jól magam a kapcsolatban, elmúlt a szerelem..elég rosszul fogadta. De megegyeztünk, hogy barátok maradunk, beszélgetünk, néha találkozunk, mert ugye sokszor egy társaságban vagyunk a baráti körünk miatt. Aztán pár hét után hallottam olyanokat, hogy találkozott más lányokkal, meg hogy kezd továbblépni. Ez engem teljesen letaglózott, nagyon féltékeny lettem, és hirtelen rámtört az az érzés, hogy nagyon hiányzik ő. Másnap találkoztunk, tök jól éreztem magam vele, és úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk újra. Most itt tartunk. De közben félek, hogy megint ugyanez a helyzet fog kialakulni. Viszont félek őt elhagyni is, mert nagyon szeret engem, tiszta szívből..Nagyon önzőnek érzem magam, mert én meg nem vagyok biztos az érzéseimben. Mit kellene tennem? Rossz döntés volt, hogy újra együtt vagyunk?

2015. dec. 25. 23:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyébként azt javaslom én is, lépj ki ebből a kapcsolatból végleg. Nem a te feladatd végső soron, hogy kihozd ebből a legjobbat, ha ő szart bele. Szóval zárd le, és hajrá mással!
2015. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igazából most ott tartok, hogy eddig évek alatt ő volt az első olyan barátom, aki tényleg megértett, bármit megtett értem és hihetetlenül szeret. A szakításunk után is nagyon le volt törve, hallottam több ismerőstől is. Ő találta ki ezt a "maradjunk barátok és beszéljünk minden nap rendesen ugyanúgy" dolgot. Tényleg a barátom akart maradni, mert nagyon kedvel engem mint embert, nemcsak hogy szerelmes. Pár hét külön töltött idő után rájöttem, hogy baromira kevés olyan fiú van, aki így tudna szeretni és megbecsülni. Bevallom, hiányzott a törődése meg a szeretete. Szeretek vele lenni. Megpróbálom újra kezdeni, hátha újra fellobban a szerelem. Megdumáltuk, hogy megyünk több helyre, együtt is és külön is. Reménykedem, hogy helyre lehet ezt még hozni.
2015. dec. 25. 23:53
 13/17 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy ez hogy fog működni..
2015. dec. 25. 23:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ezt a pasit. Egész életedben bezárva akarsz lenni? Mi az, hogy nem enged el egyedül, barátnőkkel sehova? Ez így nem normális, hosszú távon tarthatatlan. Mint arra egyszer már te is rájöttél. Természetes, hogy kötődsz hozzá, ezért nehéz, de tovább kell lépned. Hosszú távon nem fog működni ez a dolog, addig pedig csak egymás idejét pazaroljáátok. Oké, ogy félsz elszakadni, de ha húzod, csak rosszab lesz.
2015. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Fish1 ***** válasza:
A helyedben már a legelején meghúztam volna a határokat. Vagyis ne várja el azt, hogy ne menjek sehova, ne találkozzak a barátaimmal, stb. Egy kapcsolatban személyes tér is kell, mert ha ez nincs meg, akkor így jársz, ahogy jártál. Bezárva érzed magad, stb. Azért tudta ez megtenni veled, mert te hagytad neki, szóval nem csak ő a hibás ebben. Az a véleményem, hogy ő birtokolni akar téged, ezért igyekszik bezárni, ezenkívül ez általában az önbizalomhiányból adódik, ebből pedig a féltékenység. Ezt pedig pár hét alatt nem tudja megváltoztatni önmagában, mert a változás hosszabb idő. Az, hogy beleegyezett abba, hogy másképp lesz, azért tette, mert ő sem akart elveszíteni és beparázott (a sérült önbecsülését igyekezett helyreállítani azzal, hogy másokkal kavart) - de ez a látszatváltozás csak átmeneti lesz, mert a neked való megfelelésből teszi, nem azért, mert ő maga akart megváltozni. Egy idő után ugyanott fogtok tartani, ahol a szakítás előtt tartottatok. Szóval szerintem nem jó ötlet. Nem passzoltok össze.
2015. dec. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg újra, de előtte mindenképp beszéljétek meg, hogy téged mi zavar


Am elég fura, kiteszed a szűrét, erre neked esik rosszul, találkozgat mással.....


20/F

2015. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyébként adtam egy újabb esélyt ennek, de 1 hónapig bírtam, végleg szakítottunk :) Köszönöm a segítséget!
2016. febr. 21. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!