Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nincs szex a kapcsolatomba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincs szex a kapcsolatomba?

Figyelt kérdés
sziasztok. 2 ève vagyunk együtt de több mint egy hónapja nem fekszünk le egymással. mi lehet az oka? nagyon fèlek hogy esetleg megcsal..mindketten sokat dolgozunk nem sokat tudunk egyutt lenni.. de ha mèg is akkor se.. nem is közeledik felèm ami aggaszt mert amugy is önbizalom hiányos vagyok de ez csak tesz rá egy lapáttal. :( azt mondja szeret meg èrzem is..de akkor mèrt nincs szex?:/

2015. dec. 27. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Egyszeru a megoldas: odamesz hozza, megcsokolod es tapizod kozben . Eljutsz a farkaig es azt huzogatod, szadba veszed. Mondd meg kozben mit csinaljon rajtad. Na ebbol iranyitod valamilyen poz fele es szexeltek.

N

2015. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Kezdeményezz te.
2015. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szoktam..csak beleuntam h èn. nekem is jól esne ha vègre ő kezdemènyezne.. èn nem hiszem hogy ennyire nem mer..
2015. dec. 27. 13:04
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Vagj hozza egy spongyabobos parnat, majd uvoltsd hogy az ero veled van es ugorj az olebe
2015. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Aznap, mikor találkoztok, napközben küldj neki pár erotikus üzenetet, Mondd neki, hogy milyen új fehérneműt vettél, meg mit csinálnál vele stb. Ha nem álló farokkal megy haza, akkor tényleg baj van :D
2015. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Vagy egy faagat ragassz fel a bugyidra, tegyel ra vilagito ovszert, menj oda es csapkodd meg vele az arcat, es mondd azt, hogy hol van az o lezerkardja, hiszen o a lukad apja
2015. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

egyutt lakunk..most is ossze kaptunk valamin

. de mindegy. en nem fogok konyorogni.. ha akar akkor csaljon meg.. feladom.

2015. dec. 27. 13:25
 8/14 A kérdező kommentje:
azert koszonom annak akik normalisan valaszoltak
2015. dec. 27. 13:26
 9/14 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezed meg, hogy miért nem akar veled baszni?
2015. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

En normalisan valaszolok neked.!

Nálunk is volt olyan, h 1honapig nem fekudtunk le, sot olyan is, h 2-3honapig, akkor is kimutatta,h a szeret es ereztem is, de ez annyira kiakasztott egy ido utan,(enid onbizalom hianyos vagyok),h a neten egesznap evvel a temaval kapcsolatban kutattam egesznap, de nem jutottam szarra se kb.. megkerdeztem tole, es erdemleges valaszt soha sem kaptam.. mindig csak annyit mondott, h "nincs kedvem,faradt vagyok" ez egy ilyen idoszak volt neki sajnos,(tudom, h soha nem csalna meg).Egyebkent lehettem meztelen, lehettem fehernemube, csinalhattam barmit, barhogyan, akkor sem volt semmi, de hala a joistennek, ennek mar egy par honapja vege.! es szokott olyan lenni, h van mindennap, valamikor csak egy heten egyszer.! Szoval, tudom, h milyen erzes, de kitartas neked.!!

(Boldog Unnepeket.)

2015. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!