Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves nő és egy 20 éves férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő és egy 20 éves férfi?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 30-40 éves nők véleményére lennék kíváncsi. Régóta tetszik már egy idősebb nő, akivel valami véletlen folytán mindig összefutok, ha szórakozni megyek. Legutóbb egy koncerten álltam tőle pár méterre és sokszor egymás szemébe néztünk, de nem mertem odamenni hozzá. Tudom, hogy sokan elítélik az ilyen nagy korkülönbséget, ahogy eddig én is tettem de most egyszerűen csak arra tudok gondolni, hogy muszáj megismernem. Valószínűleg a válaszoktól függetlenül is odafogok menni hozzá a legközelebbi alkalommal, de arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e megpróbálnom ezt az egészet, vagy inkább felejtsem el?

2015. dec. 28. 18:59
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Hosszabb kapcsolatot azert meg gondolnám. 20 évesen biztos akarsz majd gyerekeket és saját családot. 40 éves nőnek mar lehet sőt 90% ban mar van gyermeke es 40 ev felett már nem sokan vállalják be. Szerintem egy rövidebb kapcsolat vagy a férje mellé lennél te. Addig is írd be a google-ba, hogy MILF
2018. jún. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,mi újság azóta?

Ha itt nem is de írj privátban.

Hasonló volt a mi kezdésünk is.

2018. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!