Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem mukodik a szex?

Figyelt kérdés
5 eve vagyunk egyutt a parommal,es nem tudom mi lehet de egyaltalan nem tudok beizgulni ra,nem leszek nedves es nem tud felizgatni semmijen modon...orgazmusom 1szer egy evben ha van...amugy ez a problema tolem ered..regebben nem voltak ilyen gondjaink hogy mostmar meg az elojatek se mukodjon :( a megszokas a gond vajon?

2015. dec. 28. 23:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet :)
2015. dec. 29. 00:02
 12/24 anonim ***** válasza:
remelem be fog jonni de biztosan, ha mar megkerte a kezed nem veletlen mert akkor veled akar lenni! szexben meg mindig kell valami ujdonsag, az a legjobb ha a kapcsoalt kozben nem teritetted ki az osszes kartyadat.. akkor van mit felmutatni boven...
2015. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ritka akinek meg van mi ujat felmutasson 5ev utan ..
2015. dec. 29. 00:18
 14/24 anonim ***** válasza:
hidd el lehet:) csak itt ut ki az ha nem voltál mással. Belőlem sem a tapasztalat beszél mert a második barátomat emésztem 2 éve.. legyél kreatív hass az agyára:P
2015. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Esetleg mas tipp a pizsin kivul? :) ha vannak meg otleteid esetleg akkor varom :)
2015. dec. 29. 00:39
 16/24 anonim ***** válasza:
ha a fehérneműket nem tartja tul erőltetettnek akkor azok... ami biztos uj melltartó-bugyi szettek amiket csak akkor látott mikor levetkőztem ... annyit közölt hogy keljek csak fel.. mutassam meg.. és közölte hogy még nem is látta mennyire tetszik neki. mondtam neki hogy kösz és néztük tovább a filmet :D
2015. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Főzz neki valami finomat, aztán üljetek be egy kád vízbe iszogassatok aztán lesz valahogy :)
2015. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Házasság előtt mindenki átesik az elköteleződéstől való félelemen. Ez természetes. Olyan jó, hogy ennyi tapasztalt, érzelmileg érett ember (a felnőtt! párkapcsolatok kategóriában) néhány sorból meg tudja állapítani két idegen embernek milyen is a párkapcsolata. Beszélgessetek a terveitekről, esetleg a félelmeitekről is, egymással vagy valakivel, akivel lehet erről őszintén, éretten, felnőtt ember módjára beszélgetni, anélkül ítélkezne, vagy felnagyítaná a kérdező félelmeit.
2015. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
vagy álomvilágba ringatná..
2015. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kedves 17. valaszolo , :) minden nap fozok neki valami finomat megsincs megelegedve sajnos :( a multkor kitettem neki az etelt es erre aztmondta o mar unja ezt... :)) mondom mit? Hat h en mindig fozok meg h kiteszem ele meg ilyenek..na mind1 onnan kerekedett egy nagy cirkusz vegul megmondtam h tobbet nem fozok semmit es minden kajat ami volt a hutobe , kidobtam ... Ja es megjegyzem ő 35 èves
2015. dec. 29. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!