Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakit velem a merevedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakit velem a merevedési problémái miatt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon sokat dolgozik, kevés ideje van rám, de úgy döntöttünk pár hónapja, hogy megpróbáljuk. Nehezen ment bele a kapcsolatba, mert volt egy rossz élménye, és néha utaznia is kell pár hétre.

Legutoljára mikor együtt voltunk, kétszer próbálkoztunk, de mindig lelankadt az aktus közepén. A megfázására és az óvszerre fogta, bár szerintem a fáradság is közrejátszott és az, hogy nagyon ideges volt.

Azóta megváltozott, nem keres, bár válaszol a hivásaimra és az üzenetekre. Elképzelhető, hogy nem akar velem többet lenni emiatt, és arra dönt, hogy egyenlőre tényleg nincs szüksége párkapcsolatra, ahogy az elején is mondta?

Keressem még őt?

Engem nem zavart különösebben, bár még nem fordult elő velem, azt hiszem, jól kezeltem a helyzetet, és ő sem érezte magát kinosan. Mit tegyek?


2015. dec. 29. 17:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem enged magához közel. Voltam a városában, szóltam neki azelőtt egy nappal, majd irtam üzit amikor ott voltam, de nem válaszolt. A tegnap és ma irtam ismét, hogy vele szeretnék lenni ma este, és arra sem válaszol. Az előtt hivtam is, de nem válaszolt és nem is hivott vissza. Egy hivás és 3 üzenet..ennél több szerintem már túl sok. Lehet, hogy ez is.

Ha azt elmondanám neki, amit fent leirtam, félek, hogy túl nyomulós lánynak venne.


Nagyon szomorú vagyok.

2015. dec. 31. 19:42
 12/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ő 27, én 25.
2015. dec. 31. 23:35
 14/22 anonim ***** válasza:

Légy vele türelmes. Nagyon jól tudja, hogy mi a baja. Arról próbáld meg meggyőzni, hogy ez nem zavar téged, és segítesz neki megoldani. Mond meg neki, hogy te szereted a nyelvmunkát is, és beéred azzal is. Az a lényeg, hogy hagyd neki, hogy kielégítsen, így vagy úgy, de okozzon orgazmust neked.

Persze az sem baj, ha megérted a kifogásait. Ne brutálisan, de légy őszinte vele. Ne hazudj neki.

2016. jan. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem beszel velem..keressem meg vagy inkabb hagyjam?
2016. jan. 1. 07:57
 16/22 anonim ***** válasza:
Sajnállak,nem megoldható,hogy közelebb költözzetek egymáshoz?Csak a merevedés a gondja,vagy méretbeli problémái is vannak?Csak azér tkérdem,mert ez okozhat nála nagy önbizalomhiányt és arra is gondolhat,hogy nem vonzódsz így hozzá.
2016. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeretnéd, akkor írják neki, azt biztosan elolvassa.

De túl sokat, könyörögnöd sem kell neki. Te ezzel sok problémát veszel a nyakadba, tőle az elvárható minimum, hogy válaszol.

Arról nem is beszélve, hogy te egy órán beül találhatsz mást, akinek nincs ilyen gondja. De ezt ő is tudja, emiatt meg még jobban fél.

2016. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom, vannak-e méretbeli problémái, mert én csak kettőt láttam eddig :D

Az viszont feltűnt, hogy mig az előző barátom magassága 165 cm volt, jóval felszereltebb volt mint Ő, aki 175 cm. Tényleg kicsi neki. De ez sem zavar.

Nem keresem többet, és ő sem fog, ezt tudom.


Közelebb egymáshoz még 2-3 évig nem tudunk költözni. De szilveszterkor nem akart velem lenni, úgyhogy költözni biztos nem akar :))

2016. jan. 1. 14:18
 19/22 anonim ***** válasza:

Akárhogy is alakul ez most.

Te kedves nő vagy. Ha a nőknek csak a fele így gondolkodna, mint te, akkor a férfiaknak nem lennének ilyen problémái. :-) Jó tudni, hogy létezel. :-)

2016. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jan. 1. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!