Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakit velem a merevedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakit velem a merevedési problémái miatt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon sokat dolgozik, kevés ideje van rám, de úgy döntöttünk pár hónapja, hogy megpróbáljuk. Nehezen ment bele a kapcsolatba, mert volt egy rossz élménye, és néha utaznia is kell pár hétre.

Legutoljára mikor együtt voltunk, kétszer próbálkoztunk, de mindig lelankadt az aktus közepén. A megfázására és az óvszerre fogta, bár szerintem a fáradság is közrejátszott és az, hogy nagyon ideges volt.

Azóta megváltozott, nem keres, bár válaszol a hivásaimra és az üzenetekre. Elképzelhető, hogy nem akar velem többet lenni emiatt, és arra dönt, hogy egyenlőre tényleg nincs szüksége párkapcsolatra, ahogy az elején is mondta?

Keressem még őt?

Engem nem zavart különösebben, bár még nem fordult elő velem, azt hiszem, jól kezeltem a helyzetet, és ő sem érezte magát kinosan. Mit tegyek?


2015. dec. 29. 17:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.és mi az akadálya a költözésnek?tanulmányok? nekem is volt egy ilyesmi barátom,megközelítheetlen volt,én meg akaratos,aztán kideürlt,hogy még az előző lányt szereti,akivel kavart.. :/
2016. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Azt gondolom (60F), hogy ennél többet nem tehetsz.

Iszonyat érzés tényleg bár szerencsére ritka még...

De 20+ koromban én attól is világgá mentem, ha nem sikerült elég jól a szex.

Viszont 27 évesen ez elég gyerekes bujkálás, inkább az a baj.

2016. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!