Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem 1 éve együtt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 1 éve együtt vagyunk, élünk a barátommal, és még soha nem mondta, hogy szeret. Ez normális?

Figyelt kérdés
A sràc 37,èn 22 èves vagyok,egyebkent jol megvagyunk,de engem ez nagyon zavar,ès màr èn sem mondom neki mert megalazo ha csak èn mondom,egyaltalan nem erzem mèlynek a kapcsolatot,pedig èn nagyon szeretem,nem merem mar neki azt se mondani h mi hianyzik,mert folosleges,viszont nem ertem akkor miert ragaszkodik hozzàm? Soha nem beszelgetunk,de nem is erolteti.Mi a velemenyetek mit kivulàllòk?
2007. nov. 9. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de akkor nálatok elég nagy problémák vannak. Nem beszélgettek? Akkor csak szexkapcs.
2007. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sajnos csatlakoznom kell az elöttem szólóhoz:( fontos egy kapcsiban a beszlégetés! szerintem azért ragaszkodik mert 37 éves és fél a kapuzárástól te egy fiatal szép lány vagy nem biztos h talál magának még egy ilyen lányt

de bocs ha nem igy van

2007. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy egyébként hogy viselkedik veled, szeretget-e, átölel, simogat, meghallgat... Lehet, hogy egyszerűen csak régi rossz tapasztalatok miatt zárkózott be annyira, hogy nem tudja kimondani azt, hogy szeret. Amúgy van egy mondás, hogy a kapcsolatot 3 dolog tartja össze, ha abból egy hiányzik, még működhet, ha már kettő, akkor inkább legyen vége: 1. szerelem 2. szex 3. barátság/társ. Döntsd el, nektek mi van meg és mi hiányzik. Nem véletlenül vagytok együtt 1 éve! Beszélgess el vele a problémáidról, ha fontos vagy neki, próbál változtatni, ha nem, akkor jobb neked is, ha továbblépsz, hisz 22 éves vagy, még előtted az élet!!!
2007. nov. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!