Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg be kéne szállnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg be kéne szállnom a költségekbe?

Figyelt kérdés

Vagyok én,egyetemeista,de dolgozom,aki kollégiumban lakik.

Van a pasim,aki a hitelre vett lakásában lakik.

Többnyire nála alszunk,ez annyit tesz,hogy én munka/egyetem végeztével elmegyek hozzá. De még a koleszban megfürdök. Majd reggel elindulok a doltomra,tehát tényleg csak alvás.

A hétvégét is hasonlóan töltjük,én tanulok a koleszben,ő csinál,amit akar.


A minap le lettem cseszve,hogy mivel már gyakorlatilag együtt élünk((????szerintem ez messze van az együttéléstől) fizessem a rám eső rezsit!

Ok,pisilni és néha kakilni szoktam nála,de ezért mennyit kéne fizetnem???


2016. jan. 2. 10:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%

Kedves előttem szóló!

Ez újabban általánosan elterjedt, hog ezzel trollkodnak páran (szerintem unatkozó hülyegyerekek), hogy lepontoznak minden választ. Ne kérdezd, mire jó ez. Ők se tudják. De ez legyen a legnagyobb öröm az életükben!

2016. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem a kamu kérdések kamu kommentelőit pontozzák le. Nagyon helyesen!
2016. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Én is voltam hasonló helyzetbe. Mi albérletben voltunk 3 évig a barátommal, mivel én dolgoztam, ő meg egyetemista volt, én fizettem az albérletet, a rezsit, a kaját, mozit, és minden mást. 3 év után el kezdett dolgozni, megvette hitelre a saját lakását, és utána amikor nekem nem volt munkám, kijelentette hogy nem tud a hitel mellett még engem is eltartani. És hab a tortán, hogy utólag tudtam meg, hogy a 3 év alatt amíg mindent én fizettem, ő a szüleitől kapott pénzét prostituáltakra költötte!
2016. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%

Csak ámulok és bámulok. Ilyen suttyók tényleg vannak?

Mikor párommal még nem költöztünk össze ő a saját lakásában élt én meg heti 7-ből 2-3 napot ott voltam. Használtam zuhanyt, Wc-t, tűzhelyet is hisz főztem. A közös főzőcskéhez felesbe fizettük a kaját, de egyébként esze ágába sem volt rezsihozzájárulást kérni. Még takarítani se akart hagyni. Nekem se fordult meg a fejemben bármi pénzt elkérni mikor ő volt napokat az albérletemben.

2016. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

"Ha te egyetemista vagy, összetépem a diplomámat."


Ha van mit összetépni egyáltalán...konstruktív válasz esetleg?


Csak érdekelt más mit gondol,sajna szó szerint így történt és oly biztosan meg győződve az igazáról,hogy félelmetes.

2016. jan. 2. 14:57
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, a "diplomás" okostojás egy elgépelésbe kötött bele? Milyen diplomád van, kisgyerek? Gyurmázásból vagy kifestőzésből szerezted?
2016. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Sunshinedoll ***** válasza:
Dehogy kéne.
2016. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Kész vagyok!

Szerinte,mikor nagy ritkán beugrom mellé a kád vízbe,amibe fürdik,azt is számolnom kéne,hisz én is fogyasztok!

2016. jan. 2. 17:43
 19/30 anonim ***** válasza:
94%

ez durva. én heti 4-5 napot(!) vafyok a barátomnál ,de soha egy szóval se mondta, hogy fizessek bármit is, amikor felajánlottam, akkor meg elutasította. bevásárláskor szoktam a kajánkat fizetni, de még ezt is felváltva szoktuk.

te meg pláne csak aludni jársz oda, így nem is értem ,mit kéne fizetned...

2016. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%
Mar bocsi, de ez a pasi teljesen hulye!?
2016. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!