Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg be kéne szállnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg be kéne szállnom a költségekbe?

Figyelt kérdés

Vagyok én,egyetemeista,de dolgozom,aki kollégiumban lakik.

Van a pasim,aki a hitelre vett lakásában lakik.

Többnyire nála alszunk,ez annyit tesz,hogy én munka/egyetem végeztével elmegyek hozzá. De még a koleszban megfürdök. Majd reggel elindulok a doltomra,tehát tényleg csak alvás.

A hétvégét is hasonlóan töltjük,én tanulok a koleszben,ő csinál,amit akar.


A minap le lettem cseszve,hogy mivel már gyakorlatilag együtt élünk((????szerintem ez messze van az együttéléstől) fizessem a rám eső rezsit!

Ok,pisilni és néha kakilni szoktam nála,de ezért mennyit kéne fizetnem???


2016. jan. 2. 10:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha szeretek valakit, én akkor sem szólnék, ha minden este nálam zuhanyzik és reggel nálam reggelizik. Pont azért mert szeretem és otthon azt nevelték belém, hogy akit szeretek, azzal megosztom azt, amim van és nem skótoskodok,azon a havi pár ezer forinton, amiben ez megnyilvánul nekem.
2016. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Igen,egy barom.

De most nincs energiám a f,,szságait hallgatni. Majd holnapi vizsga után végleg elköszönök tőle!(persze most az is gond voló,h egész hétvégén tanultam...)

Szerencsére nincs cuccom nála!! :-D

2016. jan. 3. 17:27
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

A "diplomás" válaszolónak eddig terjed a tudománya (ezt nekem írta):

Nem kiscsillag, de látom, hogy te Ablakpucolás és WC fényesítés szakon végeztél:-DDDD


Na, diplomás, kis ötödik bé osztályos barátom, ezzel csak magadat minősíted.

2016. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok ennek a fejleményeire.

Egyébként veled értek egyet, bár én azért vinnék is valami apróságot magammal, nem csak úgy jöttem. Egy vacsi összedobásához vagy ilyesmi.

2016. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Ez már végkifejlődött! :-)
2016. jan. 18. 21:31
 26/30 anonim ***** válasza:
2016. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Na?
2016. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Le lettél cseszve, vagy csak megemlítette, hogy fizess valamennyit? Meg akkor miért nem költöztetekk össze, mi értelme kettőt fizetni? Igen valamennyit használsz, számolja ki ha annyira akarja hogy a jövőben ezért mennyit kell fizetned, eddig ilyenről nem volt szó ezért nem jösz neki semmivel. Kajak elég kicsinyességnek hangzik az a kb 5000 Ft villany, fűtés és víz. Örüljün, hogy nem hagyod ott egy középkorú csávóval akivel ingyen laksz és használod az autóját.
2016. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Milyen felelősséget felesben, amikor ő nagyságrendekkel többet tartózkodik a lakásában. Igen nem vagy hajlandó és kész. Ingyen éltél mert meg lettél hívva, ennyi. :) Gáz.
2016. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Arra a kérdésre én linkeltem be a saját kérdésemet,mert nem hittem,hogy van még ilyen pasi! :-)

Az én sztorimnak pedig már pont került a végére,mint ahogy írtam is!

2016. jan. 19. 06:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!