Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a barátom ,de alig látom...Sokszor tök szeretet hiányom van és emiatt nagyon magamba is szoktam fordulni...Hiányzik hogy valaki hozzám bújjon és szeresen egyre jobban és jobban...Amikor ezt próbálom vele megbeszélni mindig azzal jön hogy ,de dolgoznia is kell meg más még ennyit se szokott találkozni a párjával mint mi...meg jön a vizsgáival meg mindig van valami...Pedig mostanában az is csoda ha havonta látom...Pár napja felregisztráltam egy meleg társkeresőre :"a lelki társamat keresem a barátom mellé" sokan írtak ,de végül mindent töröltem!Hihetetlen lelkiismeret furdalásom lett és van még most is.Ha vissza forgathatnám az időt akkor ki törölném őt az életemből ,de annyira sajnálom az éveket amiket vele töltötem...Szerintetek meg fog változni?Vagy keressek valaki mást?vagy szerintetek nagy bűn ha keresek valakit mellé akivel ugyan nem lesz testiség ,de minden más igen (egy "közeli barátot")?

2016. jan. 3. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Úristen! Az utolsó lehetőséget felejtsd el! hányévesvagy?
2016. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
22
2016. jan. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!