Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolat "szünetelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolat "szüneteltetve van", akkor megcsalásnak számít ha ezalatt az idő alatt mással van az egyik fél?

Figyelt kérdés

Szünetet beszéltünk meg korábban a vőlegényemmel (akivel újra együtt vagyunk és együtt élünk) , ezalatt a szünet alatt egy alkalommal voltam mással. Furdal a lelkiismeret,rossz embernek érzem magam ezért. Szerintetek ez bűnös dolog? Mit tennétek a helyemben?


26/N



2016. jan. 4. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Érzelmi megcsalás nekem legalábbis. Én ugyanúgy félredu*nék egyet most és elvárnám hogy utána ugyanazzal a lelkesedéssel legyél oda értem.

Vagy otthagynálak.

25F

2016. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
"jogilag" nem, emberileg inkább annak
2016. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
"Szakításban voltunk!" :D
2016. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja, hogy mit vesz zokon, és mit nem. Nálam ez még belefér, mondjuk nem tudom mennyit voltatok külön. Én a helyedben elmondanám, mert így csak felemészt a bűntudat. Aztán lehet kiderül, hogy a vőlegényed is volt ezalatt az idő alatt mással. Te megbocsátanád neki? F
2016. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Èn azt nem èrtem az ilyen szüneteltetèsekben,hogy mèrt fekszenek le mindjárt valakivel az emberek. Lehet nő vagy fèrfi az illető.Nem azèrt van pause,hogy átgondolják a kapcsolatukat? Utána meg szarul èrzik magukat.Te is kèrdező, mièrt mentèl vissza a vőlegènyedhez? Nem èrtem az embereket.
2016. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
amugy ez nem érzelmi megcsalás, hanem fizikai. érzelmi, ha pl. szerelmes lesz valaki másba vagy fellángolást érez
2016. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hét hónapot voltunk külön. Gyenge pillanatnak mondanám azt az estét. Neki több barátnője is volt ezalatt.
2016. jan. 4. 13:58
 8/19 A kérdező kommentje:
5-ös,találkoztunk,beszéltünk,és rájöttünk hogy továbbra is szeretjük egymást.
2016. jan. 4. 14:00
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
igy azért másabb. akkor ez sztem nem szünet volt. az idő hossza miatt sem és kettőtök másokkal valo probálkozásai miatt sem. ez szakitás volt. igy nem kell lelkifurdalásnak lennie, és én elmondanám neki
2016. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szünet volt (és mindkettőtöknek az volt!), akkor miért számítana megcsalásnak?
2016. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!