Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolat "szünetelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolat "szüneteltetve van", akkor megcsalásnak számít ha ezalatt az idő alatt mással van az egyik fél?

Figyelt kérdés

Szünetet beszéltünk meg korábban a vőlegényemmel (akivel újra együtt vagyunk és együtt élünk) , ezalatt a szünet alatt egy alkalommal voltam mással. Furdal a lelkiismeret,rossz embernek érzem magam ezért. Szerintetek ez bűnös dolog? Mit tennétek a helyemben?


26/N



2016. jan. 4. 12:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintem megbocsátaná, mivel ő is volt mással,nem is ez bánt igazán. Hanem hogy már nem csak ő ért hozzám. 16 éves korom óta voltunk előzőleg együtt,majd 7 hónap szünet,és most 4 hónapja újra együtt. Vele vesztettem el a szüzességem...na mindegy ,már nem tudom visszavonni.
2016. jan. 4. 14:13
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Ehez az kellett,hogy fèlre kefèljetek mind ketten.Èrtem èn.Lehet èn vagyok a hülye,nem csaltam meg a felesègem soha.Lehet nem is szeretem?
2016. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12 Respect!

Most aztán jól megkaptad kérdező!

2016. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem baj! :) Véleményeket kértem és ez is az. Árnyalja számomra a Ti véleményetek is a képet.
2016. jan. 4. 16:14
 15/19 anonim ***** válasza:
Te hét hónap alatt egyszer,ő meg többször is?Hosszú idő,ne érezd rosszul magad.Nem mondanám megcsalásnak,külön voltatok.
2016. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem bántani akartam!Csak nem èrtem az embereket.😁Ha valami nem müködik tovább kell lèpni nem szenvedni,szenvedèst okozni.Nálam ilyen egyszerüen müködnek a dolgok😀
2016. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ha ő több csajjal is együtt volt ezalatt, akkor neked miért van bűntudatod? Amúgy, ha ő elmondta, szerintem te is nyugodtan könnyíthetsz a lelkeden.
2016. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nagyosszegu fogadast mernek ra kotni, hogy a pasi verig lenne sertve,ha megtudna mit muvelt a menyasszonya. Mert ugye amit szabad Jupiternek.....
2016. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Elmondom neki. A reakciójàtól függ hogy hogyan tovább. Ha tényleg megsértődik rajta...Hát...Ági vagyok,nem hülye, nem fogom hagyni magam érzelmileg zsarolni. A lelkiismeretfurdalás is onnan jött hogy célozgatott hogy "ugye csak az övé vagyok?" . Köszönöm a válaszokat, segítettetek! :)
2016. jan. 4. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!