Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nemrégiben kitalàlta a párom, hogy ki szeretne menni majd a 2016-os EB-re, tud jegyet szerezni. Jeleztem felé, hogy én is mennék, hiszen szeretem a focit és ez egy vissza nem térő alkalom. Viszont csak 2 meccsre tudok elmenni, ő és a haverja pedig mindháromra szeretne. Ma kérdeztem, mi újság a szervezéssel, erre közölte, hogy ők mindhárom meccsre mennek, ha akarok menjek utánuk, de ők már ezt megbeszèltèk. Amit azért nem értek, mert két napja még kèt meccsről volt szó és hogy együtt megyünk. Nem tudom, jól gondolkozom e, de én biztos, hogy meghoznám a páromért azt az áldozatot, hogy vele együtt megyek ki, és egy meccsről lemondok. Nem szeretnék egyedül utána utazni, még sosem repültem, főleg azok után, ami nemrég történt Párizsban.
2016. jan. 4. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kimennék egyedül utánuk. Nem egy nagy dolog repülni, semmivel sem bonyolultabb, mint metrózni, csak tovább tart előtte várakozni aztán beszállni... De semmi extra. Megbeszélném, hogy kijönnek értem a reptérre kint és kész. Vagy megoldanám, hogy kimehessek én is velük.
2016. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron látni akarnám, akkor keresnék valakit, aki hajlandó kijönni velem, onnantól kezdve pedig hadd legyenek boldogok ők ketten, biztos, hogy nem utánuk mennék ki, ha pedig annyira nem fontos, akkor hagynám a francba.
2016. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennék utánuk. Az első repülőutamat egyedül tettem meg 18 éves koromban, nem egy nagy dolog.


"főleg azok után, ami nemrég történt Párizsban"

Ezen a párod sem tudna segíteni.

2016. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de ezt ti meg is beszéltétek? vagy ez úgy volt hogy


ő: megyek ebre 3 meccsre

te: oké tökjó én is akarok de csak 2re

ő: pista mindháromra jönne


és ennyi? :D

2016. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És akkor arra a két meccsre miért nem intézték neked is a dolgot? Mekkora barommal vagy együtt? :D
2016. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a magyar csapat meccseit celozzatok be es a csoportkort, azok nem Parizsban lesznek. Gondoltam csak szolok. Tehat jo esetben meg vonatoznod is kell ami nem egyszeru egyedul, plane ha nem ismered az orszagot meg a nyelvet. Ugy tudom raadasul hogy talan varosvaltas is lesz, montha azt hallottam volna hogy Lyon-Bordeaux ami meg raadasul az orszag ket ellentetes vege. Lyonba meg megy repulo de csak heti ketszer, Bordeaux-ba viszont eleg bonyi eljutni (vagy belso repulojarat, vagy auto, vagy TGV, ez utobbi valoszinu Parizson keresztul.ert nem emlekszem arra hogy lennenek kozvetlen jaratok). Nyar leven az arak az egekben lesznek tehat ezt is szamitsatok bele (a TGV arakat meg tudod itt nezni : www.voyages-sncf.fr).

En biztosan nem hagynam hogy a baratnom egyedul kolbaszoljon egy idegen orszagban ugy hogy esetleg at is kell szallnia es nem is beszeli a nyelvet. Ha csak a repules lenne es kijonne eled a repterre az mas, de itt ki kell jonni a repterrol, atmenni a vonathoz, stb...

2016. jan. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem számolt azzal, hogy te is menni szeretnél, ezért gyorsan kitalálta a három meccses sztorit, mivel tudja, hogy egyedül biztos nem akarsz elmenni Franciaországba, és így nem akarsz majd menni. Ettől függetlenül nem feltétlen kéne ezért a srácot elítélni, vannak olyan programok, amiket a férfiak a haverjaikkal akarnak tölteni, ilyen a foci is. Bejártam már én is Európát a magyar válogatottat, vagy kedvenc magyar csapatomat kísérve, volt olyan, hogy valaki hozta a barátnőjét. Biztos vagy benne, hogy 20 órát akarsz buszozni, több busznyi férfi társaságában? Amúgy a férfiak sem tudták magukat jól érezni, mert hát na, akkor azért nem vállal be olyat az ember, hogy desztilált vizes kannába rendezi a kis dolgát, hogy tudjon sörözni, de ne kelljen a busznak félóránként megállni. Amúgy csak szólok, hogy 30 éve nem voltunk kint sehol, Lyonban a románok előttünk játszanak 3 nappal meccset, mindenki ki van éhezve. Nem biztos, hogy ez lesz a legjobb program neked. Engedd el meccsre a párodat, te meg menj el valahova a barátnőiddel. Tudom, hogy szereted a focit, de hidd el, a fentieket nem fogod élvezni.
2016. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!