Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Rettegek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Rettegek, hogy meg fog csalni.

Figyelt kérdés

A barátom életében volt régen egy csaj, akivel kavartak, de semmi több. Viszont a csaj egy ideje megint írogat neki. Kérdeztem a barátomat hogy miről dumálgatnak, ő azt mondta, csak hétköznapi dolgokról. Háromszor mondta ezt, többször is rákérdeztem, mert láttam rajta hogy hazudik. Negyedjére mondta el, hogy a csaj célozgat a múltra, hogy milyen jó volt, meg stb. Jön fel a csaj Pestre a hétvégén, és kierőszakolta a barátomnál, hogy találkozzanak. Azt mondta a barátom, hogy ez legalább jó alkalom lesz hogy megmondja a csajnak, hogy nem akar tőle semmit.

Basszus, annyiszor, annyi dologgal bizonyította, hogy szeret és minden, de én rettegek... Ismerem annak a csajnak a fajtáját, tipikus retkes r.ibanc, 100% hogy be fog próbálkozni a barátomnál, és belegondolva hogy volt idő, amikor ők nagyon is jól elvoltak.... Szétszed az ideg, ezt a barátom is észrevette, de erre az volt a reakciója, hogy felejtsek el minden idióta ötletet, hogy majd követem őt a hétvégén... Nagyon megnyugtatott tényleg...

Nagyon szeretem Őt, de egyszerűen most úgy érzem, nem tudok benne bízni..

Mit csináljak?

18L, a barátom 25


2016. jan. 5. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha csak pár perc, akkor miért ne mehetnél vele?
2016. jan. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kicsit kémkedős, kicsit szemét dolog, de, ha ennyira kivagy ettől miért nem küldesz utána valami barátnődet vagy valakit akit esetleg nem ismer, hogy legalább megtudnád, hogy mit csinálnak?
2016. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

En megmondanam, h vagy veled mehetek vagy most takarodj ki az ajton es soha tobbe ne lassalak.

En nem szoktam hagyni, h szorakozzanak velem.

N

2016. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Az addig oké, hogy odaküldeném egy barátnőmet kémkedni.

De a barátom biztos hogy nem fogja megmondani, hol és mikor találkoznak, pláne ha rákérdezek..

2016. jan. 6. 20:29
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem csak a helyszínre megy, hanem már oda is követi. Jobbat nem tudok, ha valóban ki akarod deríteni, hogy mi a helyzet.
2016. jan. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!