Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog, ha nem hív meg semmire?

Figyelt kérdés

1 hete vagyunk együtt, 18 évesek vagyunk.

Exem sokszor fizette a kajámat, mozijegyemet, belépőmet valahova. Nem azt mondom, hogy elvárom, hogy mindent a pasi fizessen, viszont a mostani mindig csak a saját részét fizeti, és nem ehhez vagyok hozzászokva.

Nekem meg nincs túl sok pénzem...:/ Szingliként sem tudtam spórolni, de most meg végképp nem tudok.


Biztos vagyok benne, hogy nem mindenki fogja elolvasni az egész kérdésemet és mindenféle mocskolódások és szidások érkeznek majd, hogy nekem csak a pénz kell és nem tartok ki mellette sokáig... Oké, felkészültem, támadjatok :D De valaki segíthetne is picit, ha megkérhetném.

Lehetne valamit tenni, hogy eszébe jusson néha meghívni ebédelni vagy venni nekem egy kólát?


2016. jan. 5. 23:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Sry a kettőért! :)
2016. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
és mit vettetek?
2016. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Nem ismersz, legyél kedves, ne bánts. :)

Én is meghívtam a volt barátomat dolgokra, csak ő neki magától értetődő volt, hogy többségében ő fizet.

Feltettem egy kérdést, amire normális válaszokat is várok a sok unatkozó mellé.:)

Ne forgasd ki a szavaimat.


Kaját meg innivalót vettünk.

2016. jan. 5. 23:54
 14/33 anonim válasza:
74%

Ne haragudj, de nem az előző válaszoló az, aki nem érti, hanem te. Azt mondod, hogy nem várod el, pedig igenis elvárod.


Attól függetlenül, hogy szokás -e vagy sem és kit hogyan neveltek, nem ez az alapja egy kapcsolatnak. Ráadásul 18 évesen feltételezem, hogy nem a saját pénzét költi, hanem amit a szüleitől kap.

2016. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj de tudod hogy hívják azt a nőt aki pénzért lefekszik férfiakkal?

Akarod még hogy a párod fizessen helyetted?

2016. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
51%

Nem forgatott ki senki semmit! Arra reagáltam, amit Te írtál!


Utolsó: ne erőltesd! Fogalma sincs, miről beszélünk! Egy elkényesztetett leányzó, nem több!

2016. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, illetve utolsó előtti*
2016. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk úgy van, hogy egyszer én fizetek, máskor ő (a férfi).

Pl. nála aludtam, mire odaértem megvette a vacsit, a reggelit én álltam.

El kell keserítselek, de a férfiaktól ez UDVARIASSÁG, hogy meghívnak és illik (szerintem) viszonozni, nem pedig kitartott szerepet játszani.

2016. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
57%

Na meg van az a kategória is, akik miatt szórakozóhelyen odafigyelek, hogy olyan lánynak ne vegyek semmit, akivel akkor találkoztam.


A "pénz nélkül megyek, úgyis találok pár szerencsétlent, akik fizetik az estémet" kategória.


Ha meg akarnám vásárolni másnak a társaságát, akkor máshova mennék.

2016. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
69%

Azt írtad, a volt barátodat te is hívtad meg néha. A mostanit nem?

Ha te se szoktad fizetni néha az ő dolgait, akkor milyen jogon várod el, hogy ő fizessen neked?

2016. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!