Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog, ha nem hív meg semmire?

Figyelt kérdés

1 hete vagyunk együtt, 18 évesek vagyunk.

Exem sokszor fizette a kajámat, mozijegyemet, belépőmet valahova. Nem azt mondom, hogy elvárom, hogy mindent a pasi fizessen, viszont a mostani mindig csak a saját részét fizeti, és nem ehhez vagyok hozzászokva.

Nekem meg nincs túl sok pénzem...:/ Szingliként sem tudtam spórolni, de most meg végképp nem tudok.


Biztos vagyok benne, hogy nem mindenki fogja elolvasni az egész kérdésemet és mindenféle mocskolódások és szidások érkeznek majd, hogy nekem csak a pénz kell és nem tartok ki mellette sokáig... Oké, felkészültem, támadjatok :D De valaki segíthetne is picit, ha megkérhetném.

Lehetne valamit tenni, hogy eszébe jusson néha meghívni ebédelni vagy venni nekem egy kólát?


2016. jan. 5. 23:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
96%

Ha nincs penzed, menjetek setalni. Vagy menj el dolgozni mas lejmolasa helyett. Egyenjogusag van. Mindenki fizeti a sajatjat. Ez ma mar a normalis.

En nem hivattam meg magam az elettarsammal: megmondtam neki, h mindig fozok es tele a huto. Vizet meg a csapbol iszom. Igy felnott onallo nokent kezelt. Egyenrangu felnek tekint.

Dontsd el, h pasit akarsz vagy egy potapat...

N

2016. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező,abban igazad van,egy filléres szarjankó a barátod,ez van.

Ezt itt a szilikon kölyköknek nem fogod tudni megmagyarázni.

Viszont a gondolkodásod hibás,mert semmi jogod tőle elvárni,hogy fizessen neked.

Dumálhatunk itt íratlan szabályról, meg akármiről,teljesen felesleges.

2016. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyire. A barátom a legelső találkozásunkon és utáni is még jó darabig mindenre meghívott, azt mondta ha lánnyal van nála ez alap, de amúgy se csinálnak haverok között se témát a pénzből, akinél van, az fizet, legközelebb meg más, ha már nagyon fogyóban van a pénz, akkor van az, hogy mindenki állja a saját dolgait.

2 hónapja vagyunk együtt és még mindig meghív sok mindenre, de ugyanúgy én is őt alkalmanként, attól függ, kinél van éppen pénz vagy kinek kell épp jobban spórolnia.

2016. jan. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Én szívesen fizetek a barátnőmnek dolgokat. És tudod miért? Mert úgy kell ráerőszakolni. Ha elvárná, már nem lenne ugyanaz.
2016. jan. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
38%

Manapság ritkák, mint a fehér holló, a gavallér, úriember "típusú" fiatal,20 év körüli srácok.

Mint ahogy az is kiment a divatból, hogy valaki virágot vigyen egy randira...mit kaptam én itt,mikor ezt helyeseltem:D

Tudom mit Kérdező,hagyd ott ezt a filléres gyökeret,gondolom szórakozik 500 meg 1000 forintokon...feltételezem nem a Citadella étteremben voltatok vacsorázni.

Mutasd meg neki,hova dugja föl az 1000 forintját.

Te pedig gondolkozz el azon,hogy hibás a gondolkodásod, mert elvárnod ezt nem lehet a másiktól, az egy másik kérdés, hogy legalább néha illik valamire meghívni a nődet.

Ha meg szar a helyzet, hát lehet szólni,hogy "figyelj baby, eltipmixeztem a zsebpénzem,a mai mozi felesbe megy,vagy akárhogy ",szerintem.

2016. jan. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
#24 Mond valamit!!
2016. jan. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondom, hogy elvárom, hogy mindent a pasi fizessen, viszont a mostani mindig csak a saját részét fizeti, és nem ehhez vagyok hozzászokva"

"ő neki magától értetődő volt, hogy többségében ő fizet"


szerintem te elvárod ezt...te hányszor fizettél helyette???

más amikor az ember önmaga dönt, hogy kedvességből fizet és más amikor a másik ezt alapnak veszi...

jó, hogy nem kéred el utólag az utazás árát ha egyedül mész hozzá...


22F

2016. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"Lehetne valamit tenni, hogy eszébe jusson néha meghívni ebédelni vagy venni nekem egy kólát?"


És nem vársz el semmit, ugye? :D

2016. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, már ne is haragudj, de egyrészt mindketten 18 évesek vagytok, valszeg a srácnak sincs sokkal több pénze, másrészt egy hét után ne várd már el, hogy fizetgessen dolgokat! Menj el diákmunkára, ha még nem tetted, és akkor lesz pénzed.

És igen, lehetne valamit tenni: beszélj vele! Tudod, egy kapcsolat egyik alapja a kommunikáció, ha valami nem tetszik, akkor a másikkal közöljük, és majd ő válaszol rá valamit.

Tudod egyáltalán, honnan van pénze a srácnak? Milyen az anyagi helyzete a családjának? Honnan tudod, hogy nem tesz félre sokat a jövőjére? Nem mindenki engedheti meg, hogy a barátnőjét mindenhova meghívogassa, és ezt egy hét után nem is kötik a lány orra alá.

Ha nincs pénzed, menjetek fapados programokra. Vigyél otthonról enni, inni...

2016. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

progresszív utazó!


"Tudom mit Kérdező,hagyd ott ezt a filléres gyökeret,gondolom szórakozik 500 meg 1000 forintokon..."


Te tévedésben élsz, Anyukám! Mint ahogy a mellékelt ábra (a kérdés) mutatja, pont, hogy a csaj csinál ügyet belőle!


Am nincs rossz gondolkodásod, csak van, hogy baromságokat írsz! Ezért ment a kék az írásaidra! :)

2016. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!