Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom nem szeret mar? Ugy erzem mas kell neki es gondolom is ki. De mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kezdenem azzal hogy 10eve eggyutt vagyunk. Van egy gyerekunk is. En 23 o 26 eves. Elkezdett atjarni a szomszedba ahol egy idos no lakik. A volt legjobb baratnom nagyanyja. Munka utan egybol oda ment minden nap este 11ig is ott volt. Aztan megtudtam hogy a regi baratnom mert miota ez van mar nem az. Gyanakodni kezdtem hogy biztos miatta jar oda. A lany egy ugymond rib..stb. A parom nem foglalkozik a gyerekel se rendesen menekul ithonrol. A baratnom hazat ingyen csinalta nekik azt mondtak kifizetik nincs penzuk. De kozbe volt nekik . Paromat mintha nem is erdekelne hogy nem adtak neki penzt erte. Es meg igy is jonnek csinaljon meg nekik ezt azt. Akkor kezdett nekem ez fura lenni mikor elhivta a lany nagyanyja hogy a telken csinaljon meg neki vmit. Es ment a lany is kerdeztem parom hogy megy -e azt mondta nem megy a lany megis masnap harman mentek.... Mindig kint lepzsel a parom . Mintha ott lesne alandoan. Azon kivul lehordott nekik mindenek amit az elejen a lany mondott vissza. Veszekedtem is veluk parom oket vedte... Megalazott stb. Mar nem olyan a parom viselkedese se mint regen. Mindig azt mondja elmegy elhagy minket. Aztan mikor megprobalok vele beszelni azt mondja soha nem hagyna minket senkiert es nem volt koztuk semmi. Megigerte tobszor is hogy nem foglalkozik veluk de mindig folytatodik tovabb. Ezen kivul miota voltak ezek a vitak penzt nem adott a gyerekre se. Apum tartot el minket. Egy het alatt tobb telefont vett mert mindig elejtete vagy valami szoval minden penzt elkoltot. Sok minden lenne meg amit le tudnak irni de mar igy is hosszu koszi.aki olvassa es tanacsot ad.
2016. jan. 6. 10:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ott a pi.ba. Kezdj el a gyerek melett dolgozni, körmözni meg hajat vágni bárhol lehet. Otthon is, házhoz is mehetsz, stb.

Kérj segítséget a szüleidtől.


Ez a pasi már csak melletted lakik, nem a párod. Anyagilag se járul hozzá semmihez. Gyakorlatilag most is egyedül neveled a gyereket.

Szedd össze a büszkeséged, és költözz el.

Legalább kapsz gyerektartást.

2016. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Shaddark ***** válasza:
100%

Nekem ebből nagyon az jön le hogy a barátod beleszeretett a másik nőbe. :(

Ha nem lennének érzelmei csak dugni járna rá akkor nem változna a veled szembeni hozzáállása...

Szegénykém, hát, vagy megpróbálsz erős lenni és felvenni a harcot, visszahódítani.

Vagy elengeded.

Ezt te érzed mi lenne a helyes, akarod-e még ezek után őt vagy keresel egy másik partnert aki elfogad téged a gyerekkel együtt.

Te vagy ugyan a szenvedő fél és nem hibáztatlak - ne érts félre, de azon is gondolkozz el mi vezetett ehhez hogy megtörténhetett, min kellene változtatnod hogy soha többé ne fordulhasson elő veled ilyen.

2016. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso a tanacsot.Szerimtem ugy is elhagyna mar minket nemsokara megfontolom amit irtal. Mert csak az valtozik meg igy akinek van valakilye. Azt meg ugyse tudnam megbocsajtani.
2016. jan. 6. 13:57
 14/19 A kérdező kommentje:
Csak eggyet nem ertek hogy lehet egy olyan not szeretni aki bortonbe volt ott szulte a gyereket meg . A gyereke apja is bortonbe. Es meg szereket is fogyasz. Amikor itt a normalis csaladja.... Amikor en meg massal rajta kivul nem is voltam . Es akkor ilyen kellene neki.. De ha nem volt koztuk semmi akkor mert foglalkozik veluk. Mert.az o allitasa szerint nem volt.
2016. jan. 6. 14:04
 15/19 A kérdező kommentje:
De persze ha hozzam valaki ferfi csak egy szot is szolna kettesbe vagy ilyesmi. Akkor mar a plafonon volna
2016. jan. 6. 14:05
 16/19 Shaddark ***** válasza:

Lehet, egyszerűen még nem érett meg egy felelősségteljes életre. E miatt nem tud mit kezdeni magával és unatkozik otthon?

Valószínűleg a "rosszlány" titokban izgalmasabb neki mint a szerető feleség. :(

2016. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Lehetseges. Arra gondoltam hogy nem volt semmi de o megy mert ugymond izgatja ez a helyzet. De szerintem ha lenne ra lehetosege es a lany bele menne akkor o is. Csak azt nem tudom hogy a csaj lenne -e vele. Mert az elejen amikor mondtam a lanynak hogy mi ez hogy ott ul vele egy hazban stb engem a parom lehordott neki meg azt el is meselte a lany. Meg azt mondta neki nem kellene. Meg azt is hogy inkabb hagyjam ott o mar az kapcsolatunk elejen megmondta hogy nem hozzam valo. De a parom folytata a jarkalast hozzajuk es nagyon csunyan osszebesztem a lannyal. Olyat is mondot igy szo szerint a csaj. Ha mar akarta volna megb.... Volna a parom de neki nem kell
2016. jan. 6. 14:17
 18/19 anonim ***** válasza:
Keress egy férfit aki jól "ellát" míg ő a nagyanyónál szarakodik!
2016. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 omba ***** válasza:

Mitől a "párod"?

"Mindig azt mondja elmegy elhagy minket." - szedd össze a cuccait és tedd ki a az ajtó elé, majd meggondolja, hogy akkor hogyan s?

Ha megy, nem vesztesz vele semmit, a gyerek se.

2016. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!