Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom "elhagy" a hobbijáért....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom "elhagy" a hobbijáért. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A párom gondolt egyet, és a hobbija miatt (sport) bejelentette, hogy elköltözik tőlem 300 km-re. Már régebben pedzegette, de nem hittem el, hogy meglépi... Azt reméli, hogy ebből egyszer meg fog tudni élni, olyan sikert ér el. Hozzá kell tenni, hogy nem egy olyan sportot űz, amiből itthon busásan meg lehet élni, akár kezdő, közép szinten is, sőt nemzetközi szintre is nagyon nagyon kevesen tudnak eljutni.


Tehát nem egy komoly életviteli előrelépésről van szó, tanulás, jobb munkahely, hanem egy dédelgetett álom. Azt tervezzük, hogy havonta, másfél havonta találkozunk.


Szerintetek van ennek a dolognak jövője, vagy idővel szépen lassan meghal az egész, jobban járok ha lassan felkészítem magam rá.


2016. jan. 7. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
"... jobban járok ha lassan felkészítem magam rá..."? Nem jobban jársz ha azonnal tudomásul veszed!
2016. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Ööö ... futni bárhol lehet, miért kellett ezért 300 kilométerrel odébb menni? Amúgy lehet hogy jól is van ez így, a kapcsolatotok "szép lassan meghal". Egy megszállott sportlóval biztos nem terveznék jövőt, mire kigyógyul belőle (ha egyáltalán kigyógyul), addigra a legjobb éveitek el is teltek...
2016. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%
Igaza van a pasinak. Azért gondolom nem mindennapi lehetőséget kapott a hobbi meg mégiscsak fontos. Nőből sok van, de egy életen át veled tartó igazi szenvedély csak egy (ami ez esetben az ő hobbija). Erről azért én se lennék képes lemondani.
2016. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
sajnos semmilyen komolyabb lehetőséget nem kapott, sem szerződés nagyobb klubbhoz, fizetés, stb. csak egyszerűen vidékről egy népesebb, fővárosi klubbhoz, ahol ELVILEG, jobb szakemberek vannak.
2016. jan. 7. 20:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tipikus női hozzáállásod van, hogy komoly párkapcsolatban mindenről le kéne mondani, és beállni a sorba meg nyomni a mókuskereket, akkor valóban nem sok esélyetek van. Az hogy nem mond le az álmáról, nem azt jelenti, hogy te kevésbé vagy fontos. Azt jelenti, hogy nem akar majd x év múlva utálattal nézni rád, hogy miattad nem csinálhatja azt amit akar.
2016. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!