Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális dolog autóban szexelni rendszeresen?

Figyelt kérdés
Miért furcsállják ezt sokan az ismerőseim közül? Mi úgy szoktuk hogy elmegyünk erdős helyre, és elvagyunk a kocsiban, én iszogatok is ha hétvége van, dumálunk, telefonozunk, ha wcre kell menni kiszállunk akár hóban is. Órákig elvagyunk, ott is szexelünk. Van nálunk persze minden túlélő felszerelés, zsepi, nedves törlőkendő, kézfertőtlenítő, pléd stb. Évek óta így csináljuk, nincs más lehetőségünk, szóval meg kellett szoknunk, és így is tudjuk élvezni az együtt töltött időt. Miért szánakoznak, meg néznek hülyének emiatt akinek elmondom? Szerintem ha nincs más lehetőség (lakás), akkor ez is jobb mint a semmi, attól még nem kell szüzességi fogadalmat tenni. Ilyenkor télen havi egy éjszakára el szoktunk menni egy apartmanba, hogy azért meglegyen a meleg otthonos élmény is.
2016. jan. 8. 17:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De aki szerint ez gáz, az mondja el hogy mégis hol kellene? Bár felesleges kérdés nyilván nekik sohasem volt ilyen gondjuk.
2016. jan. 9. 11:14
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
Ne törődj másokkal. Jól csináljátok, nincs ezzel semmi baj. Mi is sokszor csináltuk így, volt olyan, hogy a saját házunk udvarában, mentünk ki az autóba.
2016. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Otthon nálatok miért nem lehet? Gondolom alszotok valahol otthon is, nem? Vagy lebeszélni az apartmanossal valami kedvezményt és ott?
2016. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Valahol csak laktok mindketten... Egyébként pedig beteges ez az "elvagyunk a kocsiban".
2016. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Első kérdésre tudnál válaszolni?
2016. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha nektek ez így jó, én nem bánom, nem is ítélem el.

Nekem tán az a legjobb a szexben, amikor arra sincs ereje, hogy betakarózzon, csak hozzám bújik - ez nektek kimarad.

2016. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Az #1. válasz a kapcsolat fölvállalására vonatkozott.

De szerintem itt nem is arról van szó, hogy felvállalják-e vagy sem, hanem a lakáskörülményekről, mondjuk olyanokról, hogy például tudnak-e szabadon, belefeletkezve hangoskodni, ilyesmi.

Én ilyesmire gondoltam.

De nem tudjuk, mert nem írta le a kérdező.

Meg azt sem tudjuk, hogy hány évesek, mert azt sem írta le.

ápr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!