Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is elvárható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elvárható, hogy az otthon babázó feleség vacsorát készítsen?

Figyelt kérdés
A teljes női egyenjogúság híve vagyok, és magam is tudok vacsorát készíteni, de azért jól esik, ha meleg vacsora vár otthon... Én dolgozom kettőnk közül, a feleségem otthon babázik. De nem mindig csinál vacsorát, azt mondja, csináljak magamnak. Mit gondoltok erről?

2016. jan. 9. 07:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%
Mivel ő van otthon,így igazán ráérne főzni,valami könnyebb kaját,ami gyorsan kész.
2016. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Ha nem mindig csinál vacsorát, akkor tehát van, amikor meg igen. Szerintem ebben az esetben nincs miről beszélni. Én se főzök minden egyes nap, pedig nincs gyerekem.

A gyerekkel otthon maradni is teljes munkaidős feladat, ha neki van ideje néha vacsit csinálni, akkor néha neked is lesz.

De kipróbálhatod, hogy egyszer te leszel otthon a gyerekkel, ő meg elmegy, és akkor ha neked szuperül megy a háztartás, és a gyereknek sem esik baja, akkor majd felróhatod neki.

2016. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%

Tehát jobb napjain megcsinálja a kaját,s,,zarabb napjain meg nem???

B@s.dki,ezen hisztizni...

Verd meg,akkor lehet érteni fog a szóból a némber és tudni fogja hol a helye! (irónia)

2016. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Vacsora nincs mindennap, 2 órás szex az viszont kötelező, különben hajnalig hisztizik.
2016. jan. 9. 09:55
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez kötelesség? Akkor nagyobb a baj, mint gondoltuk.
2016. jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Valahol le kell vezetni a feszültséget,ha kimozdulni még nemigen tud.Esetleg kérd meg,olyan kaját csináljon,ami nem nehéz,nem olyan hú de sok idő és kitart 2-3 napig.Problem?
2016. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Na,jó,most már kamunak gondolom!!

:-D

2016. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Lol, szerintem is kamu. Emiatt panaszkodni, hogy szexelni kell... xd
2016. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem kamu, elég vérmes. :) Ez amúgy jó, csak éhesen nehéz dugni. Helyesebben duzzogva amiatt, hogy nem volt vacsi. :)
2016. jan. 9. 11:30
 20/24 anonim ***** válasza:
Várj,mindjárt hozok zsepit,mert elsírom magam! :-D
2016. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!