Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a páromnak? 21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak? 21L

Figyelt kérdés
Sokszor nagyon kellemetlen szaga van a páromnak az intim területén. Van, hogy nekiállunk szerelmeskedni, és mikor lekerül az alsónadrág, és megérzem a szagot, egyből elmegy a kedvem. Illetve a lehellete is kellemetlen olykor. Nagyon szeretem őt, és nem tudom, hogy tudnék tapintatos lenni ezekben a dolgokban. Nem akarom megbántani őt.
2016. jan. 11. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Előtte egy közös zuhany?
2016. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megmondanám neki hogy olyan büdös a cerkád hogy kapja be a fogaskerék ne én.


Garantálom hogy ezek után egész nap körömkefével sikálná hogy megfeleljen.


Ha meg nem akkor úgyis kuka az ember.

2016. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem ártana tudni, hogy rendszeresen fürdik -e , vagy valami betegség okozhatja? mert ha gyakran tisztálkodik, akkor lehet betegség is? nem?

de mindenképpen mondd meg neki.. 1x én is mondtam a páromnak orál után, hogy kellemetlen íze volt most. és azóta tényleg figyel rá, sokszor együttlétek előtt külön elmegy letusolni..szval szerintem szólj ..

2016. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen szólj és nem feltétlen kell célozgatni rá ,hanem mond meg neki nyíltan ,hogy ez és ez van.

Ez miatt nem sértődhet meg ,hanem jobb esetben az lesz amit írtak ,hogy oda fog figyelni és szépen körül síkálja akár többször is.

Én is azt tenném ,ha ez az eset állna fönt ,de mindenféleképpen megakarnám szüntetni a gondokat.

2016. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
'büdi vagy fürödjünk'
2016. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!