Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mennyire "normális" dolgok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2,5 Éve vagyunk együtt, együtt is élünk 2 éve. Párom 33, én 26 éves vagyok. (Én vagyok a lány).

Mostanában őrült sok a veszekedés olyan dolgok miatt, amik eddig is idegesítettek, de már egyre inkább fogy a türelmem. Viszonylag hosszabb ideje itthon van. Dec 23-án leálltak a munkával és még idén nem kezdtek el dolgozni (építőipar). Meg tudnám fojtani már. Túl sokat nézzük szerintem már egymás pofáját. Idegesít, hogy semmi mást nem csinál, csak a facebookon lóg, ott játszik, vagy fényes nappal lehúzott redőny mellett fekszik és sötétbe a gyilkolászós filmeket nézi, miközbe kint hétágra süt a nap. Mindezt megszakítja óránként egy cigizéssel, ami nekem szintén nagyon irritáló, hogy úgy szívja azt a büdös sz.art, mintha az élete függne tőle. Még a tévéműsorokon is veszekszünk, mert csak az unalmas horgász műsorokat kell nézni, ha épp nem öldöklős akciófilmek vannak porondon. Én aggódok a vállalkozásom miatt, ami nem úgy megy ahogy kéne, valószínű ezért is idegesebb vagyok, meg ő is aggodalmaskodik a pénz miatt, hogy még nem kezdtek el melózni. Szexuális életünk is uncsi már. Nemrég ugyan megkérte a kezem, de abszolút nem tudott meghatni a dolog, bár igent mondtam. Mondjuk ez semmit nem jelent. Kint lakunk a város szélén egy paneldzsungelbe, kocsink épp nincs, szóval elég elszeparáltan élünk. Gyalog minden legalább fél óra, még egy bevásárlás is gondot okoz autó hiányában. Ezen is ki vagyok bukva már. Nem csinálunk semmit, nincs közös semmi. Tény, hogy jobban éreztem magam amikor jobbban éltünk anyagilag és nem volt összetörve a kocsi se. Olyan tehetetlen nullának érzem magunkat és csak idegeljük egymást. Főleg ő engem. Egyre jobban nem látom már benne a férfit. Gyereket szülni se akarok neki. Úgy érzem nem üti meg a mércémet már, tök más életre vágyom, mint amilyet élünk. Olyan mintha leragadtunk volna egymás mellett, de nem jutunk semerre.Azt gondolom fejlődnöm kell emberileg, meg mindenhogyan, hogy egy minőségibb kapcsolatom lehessen. Addig csak olyat érdemlek, amilyen én is vagyok. A.kérdés csak az, hogy együtt fejlődünk, vagy feladom és megyek tovább az utamon ~ideiglenesen~ egyedül.... tanács? Lehet ez komoly intő jel , vagy csak hullámvölgy?


2016. jan. 12. 13:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy csak azért ragaszkodik ennyire, mert kényelmes neki. Ha tegyük fel elmennék, azt biztonságosan csak úgy tudnám megtenni, ha ő nincs itthon, mert amúgy balhé lenne. Az én szüleim innen 10 km-erre laknak, ő viszont 200 km-e és ugye nincs kocsija amivel el tudna menni. Nem lenne kedve azon agyalni, hogy hogy vigye el a rengeteg holmiát.... Meg ugye itt a munkahelye is, ami ugyan nem valami megbízható, de mindegy. Otthon meg csak a koszos apjával tudna élni, akivel már nem akar... S az, hogy ő egyedül kifizetne egy albérletet magának, arra valahogy nem tartom képesnek. Szar az egész... nem tudok így élni, ilyen férfi mellett...
2016. jan. 13. 04:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!