Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan párkapcsolat amiben abszolút nincsenek játszmák?

Figyelt kérdés
Ezek boldog párkapcsolatok szoktak lenni?
2016. jan. 12. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szerintem én most találtam meg (60F) :D

Vannak ütközések kemények nyíltak, és ezért rövidek... és főleg: ha vége, akkor vége.

Azt tapasztaltam, hogy mindenféle játszmás dolog arra épül, hogy bezzeg X ideje....

2016. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem talán az első kapcsolat volt csak olyan, h nem voltak játszmák. Mondjuk őt fel se lehetett húzni semmivel. Rém unalmas volt. Fél évig bírtam, hogy mindig hozzám alkalmazkodott, mindent rámhagyott, elvesztette az egyéniségét. A következő kapcsolatban már voltak játszmák. nem bírta követni, vége lett. :) A férjemmel nem voltak játszmák, egyszerűen hülye volt, elváltunk. Utána ami volt kapcsolatom, hát az játszma hátán játszma volt. Borzasztó, ördögi körbe keveredtünk, nem jutottunk ki belőle. Egymást übereltük folyton. A vége felé tudatosult bennem, hogy keményen játszmázunk. Pedig előtte egy évvel tanultunk az emberi játszmákról, 6 éven át tanultam pszichológiát és mindig is érdekelt. Miután nem bírtam tovább, hogy nem bírunk érthetően beszélni egymással, mert folyton a mögöttes tartamot kerestük, mindenben provokálást láttunk, szakítottunk. Utána olvasgattam, és beszéltem exszel, hogy ezek játszmák voltak, kár, hogy nem tudtuk megbeszélni stb, de még mindig azt hitte, hogy valami nagy vitát akarok szítani azzal, hogy a játszmákról beszélek. Tök hülye, én végre utólag beláttam mindent... Hát azóta igyekszem elkerülni. Most friss kapcsolatom van, hasonló a párom az első barátomhoz. Nem várhatóak viták, normálisan lehet vele bármiről beszélni. Azt hiszem felnőttem ehhez. 30L
2016. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a házasságom, több, mint 6 éve vagyunk együtt.

Mindketten jól tudjuk, mit akarunk az élettől, ugyanazok a céljaink, a világnézetünk, egy irányba megyünk. Jó társai vagyunk egymásnak, akik egyben barátok is, jól el tudunk beszélgetni mai napig minden este a világ dolgairól, és segítünk egymásnak a házimunkában is.

Én nőként tényleg tudok kicsit hisztisebb lenni, de olyankor sem várom azt, hogy a férjem kitalálja a gondolatomat, hanem világosan megmondom, mivel van a bajom, és racionálisan érvelek, ha valamit akarok.

Egyébként nagyon kevés összekülönbözés van, az is inkább akkor, ha valamelyikőnk rosszkedvű. De hamar belátjuk ezt olyankor, és bocsánatot kérünk a másiktól, hozzátéve, miért vagyunk éppen olyanok.

Alapvetően tiszteljük és becsüljük egymást, nem halmozódtak fel elfojtott, begyűjtött "tüskék" a kapcsolatunk során.

Míg összecsiszolódtunk, sikerült ugyan párszor jól megbántanunk egymást, de mivel alapvetően megértésre, megbeszélésre és megbecsülésre vagyunk hangolva, ezért ezeken túllendültünk.


Szóval létezik ilyen kapcsolat, és szerintem is csak akkor lehet egy kapcsolat maradéktalanul boldog, ha nem játszmázik egyik fél sem.

2016. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!