Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ki hogy látja? Hagyjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ki hogy látja? Hagyjam, hogy engem találjon meg a szerelem vagy én menjek utána?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Bár fiatal vagyok, de még sohasem volt barátnőm. Nem tartom ezt cikinek. Viszont borzasztó magányos vagyok. No a kérdés adott...
2010. márc. 26. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát azért ideje lenne most már úgy hogy te is elkezd keresni a szerelmet :D


Igazán ideje lenne!

2010. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátom is 21 volt, amikor összejöttünk, és neki sem volt addig barátnője. Elég rossz korszaka volt, nem is tervezett akkoriban maga mellé senkit, és hoppá :) mégis egymásra találtunk. Egyébként amíg rohantam a szerelem után, addig az istennek se akart sikerülni semmi, amikor meg nem voltam rá felkészülve, ott termett. Ne erőltesd, de járj el társaságba, keress hasonló érdeklődésű embereket, eleveníts fel régi ismeretségeket és bármi történhet, az is lehet, hogy egy barátod összehoz valakivel. Szerintem nyugodtan kérj segítséget a dologhoz :)
2010. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Noss!


Szerintem éppen eleget vártál rá. Úgyhogy keresd meg a "szerelmet" ne csak otthon ülj és morzsolt a kezeidet, hanem tegyél is azért valamit, hogy találj egy lányt aki megnevettet, aki viszont szeret téged, aki szeret hozzád bújni, aki/ami életed legfontosabb része lesz.


szóval: Járj buliba, vagy egyszerű kávézókba teázókba, járj bevásárlóközpontokba, ma nagyon elterjedt lett , hogy szupermarketekben ismerkednek és elárulom, hogy ott tényleg nagyon könnyű.


amúgy van egy mondás: "Az embereknek bebizonyítanám,mennyire tévednek,amikor azt hiszik,az öregedés okozza a szerelem hiányát,pedig valójában a szerelem hiánya okozza az öregedést!"

2010. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...
2010. márc. 27. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt várod, hogy majd egy lány bekopog az ajtódon??? Nem is értem a kérdést...
2010. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!