Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem reagáltam a pofonra. Kellett volna?

Figyelt kérdés

Párom napok óta büdös, roma (nem ezt a szót, hanem a c betűset használva), paraszt utcalánynak (k betűs szó) hív, állítólag viccből. Egyik sem igaz, pusztán festett fekete hajam van. Nekem ez sértő, kértem szépen, csúnyán, üvöltve, hogy hagyja abba. Ma a tesója előtt megint ezt mondta, én meg lekevertem neki egyet. Nem erősen, csak jelzés értékkel. Ő pedig visszaütött teljes erőből. Azóta nem szólok hozzá, nem viszonzom a közeledését, semleges vagyok vele, konkrétan levegőnek nézem.

Nem egy boldog kapcsolat, nem is lennék vele, ha nem együtt bérelnénk a lakást. Egyenlőre elköltözni egyikünk sem tud.

Szerintetek nem volt jogos a pofon tőlem? Hisz ha nem szóltam 50szer érte, akkor egyszer sem. Vagy tőle jogos volt, hogy visszaadta? Mit kellene erre lépnem? Vagy kell egyáltalán?

Szavak a trágárságszűro miatt vannak így írva.

Én 28N, ő 39F


2016. jan. 15. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Primitív dolog a pofozkodás, bárkitől is van.


Nem hiszem, hogy ezt meg kellett volna lépned, neki sem kellett volna visszaütnie, de most már mindegy.


Mit kellene lépned? Azt, amit már azelőtt tanácsos lett volna, mielőtt idáig fajul a dolog - lezárni a dolgot és az elkölözést intézni.

2016. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

>a párod

>büdös c­igányku­rvának hív (lol káromkodásszűrő)

>és verekedtek


Miféle kapcsolat ez? Miért hívod még a párodnak? Oké, hogy kénytelenek vagytok még egy helyen lakni, de amikor ilyenek történnek két ember között, nem hogy furcsa a párodnak mondani, de még az is, hogy beszéltek egyáltalán.


Amúgy nem hiszem, hogy érdemes lenne reagálnod. Ahogy feljebb is írták, a pofozkodás mindkét oldalról primitív és megengedhetetlen dolog. Ez a kapcsolat már rég döglött, próbálj meg minél előbb elköltözni és elfelejteni!

2016. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, nem a legjobb dolog volt tőlem. Intézem, de egyenlőre nem tudok elköltözni.
2016. jan. 15. 16:07
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ott már elég nagy a baj, ha a párod így beszél veled. Miért vagy még vele? Én nem vagyok a verekedéshíve, de lehet én is hasonlóképp reagáltam volna, ha velem beszélnek így. Bár én inkább fognám magam és elköltöznék.
2016. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem bonyolult dolog elköltözni. Lehet szobát bérelni olcsón, kaució se szokott azoknál lenni mindig. Ilyen helyzetben kb a legelső retek szobát is kivenném akár, aztán onnan keresnék valami normális helyet.
2016. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
itt már nem az a lényeg, hogy mi a jogos, ezért a kategória sem a legjobb. sajnos nem tudom, hol kaphatnál segítséget, de szétnéznék a neten önkormányzati-civil vonalon, hogy minél hamarabb elköltözhessek. így még a rokonoknál is jobb egy időre, ha meg tudod oldani.
2016. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Itt nincs szoba, ez egy falu. Csak házat lehet bérelni, ahhoz kell a kaució. De nézegetek már egy ideje, de ahhoz stabil munkahely kellene, így előbb azt kell másikat találnom. Költözni szeretnék, fogok is. Rokonok nincsenek sajnos.
2016. jan. 15. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Bár a korát nem a valóságnak megfelelően írta, azért a stílus letagadhatatlan, ez itt mindannyiunk kedvenc németországi munkanélkülije. Nem a hajszíned miatt hív úgy, ez azért hozzátartozik a történethez, bár abban igazad van, hogy ha elfogadta a származásodat és a múltadat, akkor ne sértegessen, pláne társaságban. Kellett volna lépned, de úgysem fogsz, tehát mindegy, mit írunk.
2016. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem azota nem fenyegetnek a csaladban, amiota kizdosportra jarok es mutogatom zsakon, mekkorakat utok, rugok. (A csaladom nem kisebbsegi, mindenki diplomas es magat ertelmiseginek vallja. )

Sajnos a testi ero foleny tud ilyen visszaeleseket produkalni.


Latleletet vetess a baleseti sebeszeten. Azzal a lendulettel es papirral menj a rendorsegre feljelentest tenni ellene. Utana mar nem fog utni tobbet teged. Foleg, ha a baleseti elott meg nekimesz egy-ket lampaoszlopnak , h onolyabb legyen a serules nyoma.


Kihivhatod a rendorseget es jol kiprovokalsz egy veszekedest elottuk, h usdon . Akkor el is viszik.

Az edzom arra tanitott, h a gyozelem fejben dol el. Ez igy is van. Az en elettarsamra egy ideje nem tapadoznak a korulotte levo nocskek...

N

2016. jan. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti válaszoló. Nem tudom, kiről írsz, mert Németországban sosem jártam, valóban 28 vagyok, bár nemsokára 29, és van munkám. Valamint nem vagyok roma. Ezért nem kell elfogadnia a származásom. Ő benne viszont van roma vér, ezért nem is értem a szitut. Nekem hófehér bőröm, kék szemem, eredetileg szőke hajam van, így nem is értem, miért cigányozott le. Paraszt sem vagyoo, sosem túrtam a földet, főiskolát végeztem. Más kérdés, hogy nem tudok vele elhelyezkedni, ezért át szeretném képezni magam. Plusz nem értem a k.va jelzőt sem, hisz ő az 5. pasi az életemben. Sosem voltam a kalandok híve. Nem is öltözöm úgy, hogy kidobom mindenem, nem mutogatom magam.

Abban viszont igazatok van, hogy lépnem kell. Nem állapot ez így.

2016. jan. 16. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!