Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bizzak meg benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bizzak meg benne?

Figyelt kérdés

A baratnomet kb masfel honapja rajta kaptam, hogy probal ismerkedni leszbikus lanyokkal, es konkretan ki irta, hogy szerelmes egy csajba, es hogy mit erez iranta. Es mellekelte, hogy irantam ezt nem erzi. En fogtam es ezt ele raktam. De o elkezdett fenyegetozni hogy megoli magat ha elhagyom, mert nem tud nelkulem elni, es hogy nemtudja mi volt vele de nar ezt nem erzi a lany irant.. nagyon sokat sirt es konyorgott hogy adjak neki egy eselyt, es en adtam is.. szerintetek rossz dontes volt? Mert van egy olyan erzesem, hogy valami nincs rendben, es a megerzeseim nem szoktak csalni.


Bocsi a helyes irasert telorol vagyok. :)


2016. jan. 15. 20:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem,aki öngyilkossággal fenyegetőzik az eszelős, azonnal dobd ki!!

Le fog építeni mentálisan,minél tovább vagy vele,annál nehezebb lesz megszabadulni tőle.

Empátia kizár, barátnő lapát...hajrá!!

Különben egy nyöszörgő nyomorultat csinál belőled!

2016. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!