Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lépnek le a férfiak szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lépnek le a férfiak szó nélkül?

Figyelt kérdés

Velem már számtalanszor megtörtént. Mondhatni, mindig ez van. Én csinálok valamit rosszul?

Volt akitől, hónapok múlva megtudtam, az okot..volt akitől nem.

Akik elmondák, azért léptek le, mert:

-összejöttek más lánnyal

-a távolság miatt

-"túl rendes lány vagy, és nem akartalak kihasználni"

-rájött, hogy nem akar kapcsolatot.


Mit csinálok rosszul? Most megint lelépett egy, az okát nem tudom. (ezek nem komoly kapcsolatok voltak, csak amolyan bimbódzó románcok..az utolsó mondjuk 6 hónaig tartott).


2016. jan. 15. 22:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak úgy lehetne pontos választ adni, ha az egyik válaszolóval összejönnél és ide írná a tapasztalatait.
2016. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

Én a-mellől a nő mellől lépek le nagyon hamar, akivel szexen kívül semmi mást nem tudnék elképzelni.


Mert olyan a természete, a viselkedése, a gondolkodása, a hozzáállása az élethez.

2016. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Valóban, ahogy az első mondja. Nem ismerünk téged, így nem tudjuk az okát sem.

A legjobban ez a "túl rendes lány vagy, és nem akartalak kihasználni" duma tetszik. :D Nem értem, miért nem elmondani egyértelműen, hogy mit akar és hagyni, hogy eldöntsd, kell-e neked vagy sem.

Nem bűn az, ha előre kijelenti, nem akar komoly kapcsolatot, de ne linkeskedjen már "téged nem lenne szívem kihasználni" dumával. Ezek szerint másokat meg van szíve kihasználni... :D

2016. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
A csajok is detto ilyenek, tegyük hozzá
2016. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Azzal a sráccal az volt a sztori, hogy minden lányt szeretett kipróbálni az ágyban, de azzal maradt, akibe szerelmes lett. Nem tudta garantálni, hogy szerelmes lesz belém, és "sajnált kihasználni". Persze, lehet, hogy csak mondta.


Van olyan nőtipus, akitől ti is szónélkül lépnétek le?

Persze, ide bejön a hisztis-házisárkány-kunfubajnok asszonytipus, de én nem olyan vagyok. Nyugodt, hűséges, talán sokat okoskodó, vicces lány vagyok. Nem attól félnek, hogy hogy reagálom le, mert mindig megértem a helyzetet (azért otthon pityergek kicsit, de nem előtte, vagy nem azért, hogy manipuláljam).


Talán túl hamar mutatom ki az érzelmemet, ez lehet (nem rajongás)?

2016. jan. 15. 22:18
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Van ilyen tipus.

1. Aki tulsagosan ragaszkodik es alaveti magat a masik akaratanak.

2. Akiert nem kell kicsit sem kuzdeni.

2016. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem, hogy az érzelmek kimutatása baj lenne. Persze az ember jobban nyeregben érzi magát, de aki veled akar maradni az fog is, teljesen mindegy mennyire hamar mutattad ki az érzelmeidet.

Jó, azért ne az első randin szervezd az esküvőt... :D

2016. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Miért lépnek le a nök szó nélkül?
2016. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ezt én nem tudom. Én még nem léptem le.

Lehet, hogy lelépnék akkor, ha már többször elmagyaráztam volna a srácnak, hogy nem akarom a kapcsolatot vele, de tovább nyomulna. Akkor nem válaszolnék a hivásra és az üzenetekre. De ez nem lenne szó nélkül.

2016. jan. 15. 23:17
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem értem a dolgot, értelmesnek tűnsz, és ha egy srác 6 hónapig próbálkozott, akkor nem is nézhetsz ki rosszul. Szerintem csak rossz helyen próbálkoztál :)
2016. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!