Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lépnek le a férfiak szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lépnek le a férfiak szó nélkül?

Figyelt kérdés

Velem már számtalanszor megtörtént. Mondhatni, mindig ez van. Én csinálok valamit rosszul?

Volt akitől, hónapok múlva megtudtam, az okot..volt akitől nem.

Akik elmondák, azért léptek le, mert:

-összejöttek más lánnyal

-a távolság miatt

-"túl rendes lány vagy, és nem akartalak kihasználni"

-rájött, hogy nem akar kapcsolatot.


Mit csinálok rosszul? Most megint lelépett egy, az okát nem tudom. (ezek nem komoly kapcsolatok voltak, csak amolyan bimbódzó románcok..az utolsó mondjuk 6 hónaig tartott).


2016. jan. 15. 22:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Talán túl alacsony vagyok, de amúgy jól nézek ki. Arcban is szép, és alakban is. Talán túl vékony.

De nem a kinézet a probléma. Visszahúzódó vagyok. Lehet, hogy épp ezért találnak rám csak a nagydumásak.

2016. jan. 15. 23:37
 12/21 anonim ***** válasza:

168 vagyok, nincs olyan, hogy "túl alacsony"... :)


(#10)

2016. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
A nők sokszor ragaszkodóbbak és egy csomó szemétség ellenére is kapaszkodnak akár egy szemét pasiba is. Nem akarnak tudomást sem venni az intő jelekről. Talán mert jobban vágynak a biztonságra és a szeretetre. Csakhogy meg kell erősödnünk lelkileg és egyedül is meg kell állnunk a lábunkon, mert már szinte nincs olyan, hogy egy férfi beleszeret egy nőbe, elveszi feleségül és hűséggel mellette marad míg a halál el nem választ. Ez egy leánykori-habos-babos álom. A mai világban rohadt erősnek kell lenni lelkileg, legalább olyan erősnek sőt még erősebbnek, mint egy férfinak.
2016. jan. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális pasikkal kéne összejönnöd, nem a menő csávókkal, azokkal nem lehet normális kapcsolatot kialakítani. Ha visszahúzódó vagy akkor olyan pasit keress magad mellé. Az ellentétek nem nyerő párosok hosszútávon.
2016. jan. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én is úgy vettem észre: akkor tartanak ki melletted, ha önálló maradsz. kell odaadás is, de nem az első.
2016. jan. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Olyan van, hogy túl önálló valaki, és azért hagják el?

Nálam inkább ez a helyzet. Túl sokat voltam egyedül (vagyok-mármint párkapcsolat nélkül), és megjavitom a lefolyót is. Valamint jó állásom van. Tanulok, és benne vagok több önkéntes programban is.

2016. jan. 16. 08:34
 17/21 anonim ***** válasza:

amikor túl rendesnek mondanak, akkor nem az szokott lenni a baj, hogy elhanyagolod őket.


amúgy igen, van olyan kapcsolat, ami azért megy tönkre, mert nem foglalkoznak eleget az emberrel.


túl önálló, olyan nincsen, mert az nem negatív töltetű szó. ha az a baja a férfinek, hogy nem mindenben tőle várod a segítséget, az ő lelkivilágával van a baj, nem a tiéddel.

azért én sem akarok elesettnek mutatkozni (ha nem vagyok az), hogy a másik erősebbnek érezhesse magát mellettem.


az más dolog, ha valaki állandóan érezteti, hogy ő mennyire önálló, és neki senkire nincs szüksége. az bántó.

2016. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Mcgalagony17 ***** válasza:

Nekem egyszer azt mondta egy pasi, akivel a lelépése után még kapcsolatba kerültem, hogy ha akkor összeveszett volna velem, nem tudott volna visszatérni... Vagyis nyitva akarta hagyni a kiskaput. Jó, az valahol igaz, hogy így megakadályozott egy tányércsapkodós veszekedést, de az akkor se fair megoldás.


22/N

2016. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19%
A ferfiak GYAVAK, mindd egy puha pocs! NE dolj be nekik, elvezd ki amig mellette vagy, es dobd a csontjat, mint egy leragott csontot! Ennyi. Elvezd ki az eletet!
2016. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam Neked, hogy aki úgy távozik az életedből, hogy arra sem méltat hogy elköszönjön Tőled az előtte sem értékelt.

Ha egy kapcsolat nem működik be kell fejezni, lehetőleg közös megegyezéssel, nem megcsalással vagy lelépéssel. Fel kell vállalni a döntésünk következményeit, őszintének kell lenni és le kell zárni a kapcsolatot. Sokan ezt szakításnak nevezik, és inkább elbúcsúzásnak.

Még nagyon fiatalon az egyik barátnőm búcsúlevélben tudatta velem, hogy vége úgy hogy előtte fél órával még találkoztunk....nagyon durván kiborultam miatta.

Legyen már valakiben annyi gerinc hogy a szemébe néz a párjának és őszintén beszél 3 mondatot....de sajnos erre nem mindenki képes!!!

37F

2016. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!