Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tonkre ment a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
paromal 10eve eggyut vagyunk van egy 3eves gyerekunk is. O teljesen megvaltozott csavarog szerintem volt is valakilye vagy csak akart tole vmit nem tudom. A gyerekel nem foglalkozik dolgozni nem akar. Velem mar nem olyan mint regen egy kedves szava nincs hozzam. A sexet akarja de ugymond velem es a gyerekel nem akar lenni nem akar sehova velunk menni. Kibeszelt masoknak a hatam mogott. Megalazott. De ha megkerdezem azt mondja szeret. En mar ugy erzem nem jo nekem mellete. De mit csinaljak szeretem.ha nincs velem nagyon rossz. De mellete se jo mar. Nem is volt mas nekem rajta kivul. Az idegtol lefogytam vagy 10kg mert enni nem birok. Hogy legyek ezen tul ?
2016. jan. 16. 11:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a leírás alapján nincs értelme tovább erőltetni egymással. sajnálom, biztos nehéz ennyi idő után ezt kimondani.

de szerintem így lesz a legjobb. ha megkomolyodik remélhetőleg érdekelni fogja majd a gyereke, de addigis kérj a bíróságon gyerektartást tőle.

és költözzetek külön.

szerintem neked is megkönnyebbülés lesz.

2016. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!