Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély egy évek óta füvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély egy évek óta füvet szívó férfinél a változásra, ha a házassága forog kockán?

Figyelt kérdés
A párom nagyon régóta szív füvet. Nem sokat napi egy pipatömésnyit, max kettőt, de ezt rendszeresen. Ilyenkor ellágyul , olyan mint egy szűzkislány és nagyon hatékonyan tud dolgozni a számítógépen. De a férjem ez eltűnik. És nem akarom hogy a jobb felét elveszítsem ezért kisebbik de igen zavaró dologtól. Esténként nem szexelünk, mert be van szívva addigra, és mint írtam ilyenkor olyan más hogy nem is kívánom. Többször mondtam hogy ha ebből nem tud kimászni el fog veszíteni, de olyan mintha nem érdekelné, mert szerinte ez nem gáz. Én csinálok nagy ügyet belőle... Hát sztem az ha a férjem a házasságunkban nincs mindig jelen az elég gáz. És nem miattam, mert azt azonnal közölné ha bármi baja lenne velem, sőt meg is mondja ha valami van, szóval nem miattam szív ez nyilvánvaló. 10 éve vagyunk együtt. az utóbbi 2 évben pedig 3 nap volt hogy nem vette elő a pipáját. Mit tegyek? Ez egyre nehezebb.

2016. jan. 18. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar változtatni, akkor semmit. Nem gyerek, hogy rákényszerítsd az akaratod.
2016. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele?
2016. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak tíz év után kezdett el zavarni?

Akkor nem hiszem, hogy komolyan vesz téged, mikor szóvá teszed, hogy emiatt tönkremegy a házasságotok.

2016. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz esküvő, ha elszívja a lagzi pénzt. (Már ha lett volna lagzi.)
2016. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tíz éve vele élek szeretjük egymást és a férjem. Volt lagzi. Itt nem az a kérdés hogy szeret e vagy sem mert ez nyilvánvaló, ennyit azért tudok. És én is szeretem,de ez a függőség 2 éve felerősödött. Nem 10 éve szív egyfolytában! Addig voltak évek hogy hozzá sem nyúlt vagy csak nagyon ritkán. Miért nem olvasod el rendesen a kérdést mielőtt válaszolsz? Én arra várok választ és olyanoktól akik le tudták tenni az anyagot...bármilyet , és akik voltak hasonló cipőben. Okoskodást kapok eleget máshonnan. Ha esetleg még házas sem voltál akkor meg pláne nem tudod milyen az amikor együtt alakítottad ki valakivel az életedet...és ráadásul a szeretettel nincs baj. "miért nem hagyod ott?" Mert előtte még adok esélyt. Ezért tettem ki a kérdést hátha valaki megerősít hogy van értelme mert mondjuk nekik sikerült.
2016. jan. 18. 11:22
 6/15 anonim ***** válasza:

Én olvastam pár helyen fórumokban,akik letették,és azóta sokkal boldogabbak,sikeresebbek,és meg is bánták, hogy annyi pénzt,meg időt fecséreltek a fűre.


Sajnos nem tudok linket küldeni. A férjednek kell elhatároznia. Őszintén le kellene ülnötök,mond el mit szeretnél! Ne félj a válaszától,csak beszélj vele!!!

2016. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom vidd el egy semleges helyre hogy már a környezet is azt mondassa vele hoppá mit keresünk mi itt, és nyomatékosan mondd el neki ezeket a dolgokat amiket itt leírtál. Megkérdezheted tőle mi fontosabb neki te vagy a fű válasszon, és aszerint cselekedjen a jövőben.

Az a baj szerintem egyébként nem vett eddig komolyan hiába mondtad neki. El kell érned valahogy hogy komolyan vegye ezt a dolgot. Volt ismerősöm aki hasonló volt de azért nem szívott ennyit, volt egy baleset, majdnem meghalt(kóma), illetve szerencséje hogy nem lett mozgássérült. Na ezután gondolta úgy hogy ideje visszavenni a fűből meg a piából. Sokan elmennek a végtelenségig mert nem fogják fel hogy baj van.

Olyat is megpróbálhatsz hogy ideiglenesen elköltözöl otthonról, hagy gondolkozzon kicsit.

2016. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én barátnőm is választás elé állított 4 év után, én döntöttem, azóta van másik barátnőm, de Sensimilia az igazi...
2016. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sensimilia is egy választás....én még bízom benne hogy engem választ. De sokáig én sem várok. Ugyis olyan társat kap mindenki amit megérdemel. Lehet hogy még van esély hogy azt a pasit kapjam 100% ig akit szeretek, őt! ...és az a valódi énje! Nem a piros-szemű félszeg kisfiú, vagy dönthet úgy is, hogy a függőség fontosabb...vagy erősebb nála, és akkor majd lesz mellette olyan aki szintén szív vagy nem zavarja hogy a férje be van tépve minden este. Én azt hiszem ha valakit szeretek nem tudom nézni azt amikor nem önmaga. Mert az csak illuzió hogy ilyenkor még jobban az vagy...ugyebár. A gyakorlat mindig cucc nélkül mutatja meg, hogy ki vagy valójában.
2016. jan. 18. 11:47
 10/15 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom a függőkkel (cigi, pia inkább - és persze jómagam is csak másban), hogy egy eseben változik meg: amikor nem külső erőre, ráhatásra "javul" meg, hanem mert eljutott a felismerésre, hogy ez már nem járható út. Amíg ő maga be nem látja, hogy ez inkább zsákutca, és sehova sem vezet, addig te kánkánt is járhatsz a feje tetején... ha nagyon szeret és megszán, akkor mondjuk javulhat. Sőt úgy is tűnhet, hogy tiszta. De vissza fog esni. Mert a függőség erősebb ilyenkor mint az emberi akarat- ami nem valami stabil, mert nem a saját belátása ez, hanem a kényszer.

Ahogy az a gyerek sem élvezi soha, hogy jó tanuló, aki csak azért teljesít, hogy a szüleit boldoggá tegyen. Abba is belenyomorodik az ember és eltör a mécses valamikor.

2016. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!