Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély egy évek óta füvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély egy évek óta füvet szívó férfinél a változásra, ha a házassága forog kockán?

Figyelt kérdés
A párom nagyon régóta szív füvet. Nem sokat napi egy pipatömésnyit, max kettőt, de ezt rendszeresen. Ilyenkor ellágyul , olyan mint egy szűzkislány és nagyon hatékonyan tud dolgozni a számítógépen. De a férjem ez eltűnik. És nem akarom hogy a jobb felét elveszítsem ezért kisebbik de igen zavaró dologtól. Esténként nem szexelünk, mert be van szívva addigra, és mint írtam ilyenkor olyan más hogy nem is kívánom. Többször mondtam hogy ha ebből nem tud kimászni el fog veszíteni, de olyan mintha nem érdekelné, mert szerinte ez nem gáz. Én csinálok nagy ügyet belőle... Hát sztem az ha a férjem a házasságunkban nincs mindig jelen az elég gáz. És nem miattam, mert azt azonnal közölné ha bármi baja lenne velem, sőt meg is mondja ha valami van, szóval nem miattam szív ez nyilvánvaló. 10 éve vagyunk együtt. az utóbbi 2 évben pedig 3 nap volt hogy nem vette elő a pipáját. Mit tegyek? Ez egyre nehezebb.

2016. jan. 18. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy drogfüggővel élsz!

Szerintem nem kérdés,mit tegyél!

Választás elé állítani.vagy te vagy a drog.Ha egyszer is megszegi akkor mehet.menjen elvonóra.

2016. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem is füvezik heti 2-3 este egy cigit (kb 0.2 gramm).Általában olyankor teszi amikor amúgy sem vagyok ott ,ö gépezik vagy filmezik ,én meg már lefekszem vagy mással foglalkozom.Engem nem zavar amúgy sem ,de viszont rajta észre sem venni.Ha téged zavar ,kérd meg hogy olyan alkalmakra idözítse amikor külön vagytok ,vagy elhagyod.
2016. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amíg ő maga nem akar leszokni, addig te a fejed tetejére is állhatsz, leszoktatni nem fogod.
2016. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem fog változni
2016. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

6 éven át füveztem, abba kellett hagynom, mert pánikbeteg lettem, 13 évet dohányoztam, egyik napról a másikra le tudtam tenni, mert a marihuána (ami ugye mindenki terjeszti, hogy nem okoz függőséget) miatt olyan sóvárgásom van a mai napig, ami mellett a nikotin éhség eltörpül... ha most elém állnál és megkínálnál egy szál cigivel lazán nemet mondanék, ha egy jointal, valószínűleg elvenném...

Szerintem az az ember, aki már elfogadta magáról, hogy füves, az az is marad.

2016. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!