Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a barátnőmet a fogyásra?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, de az elmúlt 1 évben felszedett jó pár kilót. Próbálkoztam utalni rá és kissé ki is borult, aztán mondogatta hagyjam ezzel békén mert ő így elfogadta magát. De engem eléggé zavar. És amióta ez van, kevésbé tartom vonzónak, de ezért szakítani sem szeretnék vele. Hogyan kérjem meg, hogy próbáljon meg fogyni valamennyit anélkül, hogy megsértődjön?

2016. jan. 18. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek együtt sportolni :)
2016. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Ha a külseje jobban érdekel téged, mint az, hogy milyen volt az eltöltött 3 évetek..

Szerintem nagyon gáz és nem hiszem, hogy szereted, ha nem tudod így is elfogadni.

2016. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha a barátnőd nem betegség/terhesség miatt hízott meg, akkor érthető az elvárásod, az ő megsértődése viszont nem jogos. Ha valaki elhagyja magát, az sok mindent elmond a személyiségéről is (lustaság, érdektelenség, már nem érdekli, hogy tetszel-e neki stb.). Vidd el magaddal futni, biciklizni, jó időben túrázni, ilyesmik.
2016. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Ez az ő döntése kell, hogy legyen, és nem a külseje, hanem az egészsége miatt.


Ha emiatt már nem vonzódsz hozzá akkor gyakorlatilag sosem szeretted, csak a külseje és a szex miatt voltál vele... Felszínes vagy. Lehet hogy nem nagyon akarsz szakítani vele, de ő jobban járna.

2016. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csakis jó példával! Próbáljatok ki együtt egészséges ételeket és menjetek el együtt sportolni.Így nem az lesz ,hogy te cseszegeted, hanem bátorítod és kitartasz mellett.

Egyébként kb hány kilóról mennyire hízott fel és milyen magas? Veled mi a helyzet, jól tartod magad?

2016. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

nem mondta, hogy a külseje jobban érdekli. írta is, hogy ezért nem akarja elhagyni...

szerintem az a gáz, amikor valaki ennyire lesz arja a párját, és így elhagyja magát... vonzalom nélkül nincs kapcsolat, erre itt leugatjátok... :D

ha szép szóra nem hallgat, mondd hogy nem vonzó így neked. ha nem érdekli, akkor nincs miről beszélni.

2016. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

nem kell kérdezőnek ugrani, nem tetszik így neki, nem így ismerte meg.

mennyit szedett fel?

2016. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

mondd meg neki egyenesen.

bár nem mindegy hogy hány éves és hány kiló.

2016. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy valamire való kapcsolatban ez nem szabad, hogy probléma legyen. Ki legyen őszinte az emberhez, ha nem a párja? Nekem is szólt a barátom, mikor átléptem egy bizonyos határt. Elsőre persze nem esik jól ilyet hallani, viszont lehet kíméletesen is beszélni erről.Ezek után a minimum volt, hogy változtatok az életvitelemen. Mindezek mellett azért hozzátenném, hogy a párom gyermekkora óta aktívan sportol, tehát odafigyel magára, nem csak tőlem kéri. Arról nem is beszélve, ha lemennek a plusz kilók, mennyivel jobb érzés..
2016. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!