Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk eggyütt de nem,hogy nem feküdtünk még le de még csak hozzá sem engedi,hogy érjek a kezén meg az arcán kivül a bőréhez...se a hasán sem a hátán..olyan helyröl nem is beszélve...ha csókolózunk akkor én ha nyulnák valahova mindig elveszi a kezem már a hasánál is nem,hogy intimebb helyen! Máshol is van ez így?

2016. jan. 18. 21:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem nem volt smemi ilyesmi :) még mondta.hogy nem fekdüt le senkivel :) én hiszek neki mert nagyon őszintének ismerem de azért egy picit nekem is vannak igényeim....és hiába mondom mert akkor sem akar elsietni semmit sem ezt megbeszéltük már!
2016. jan. 18. 22:00
 12/23 anonim ***** válasza:
5%

#8: Egyetértek. :D


Mellesleg általában az ilyen önmagukat még kapcsolatban is megközelíthetetlennek álcázó nők szoktak fénysebességgel vákuumot képezve rácuppanni az első útjukba eső Jamie Dornan hasonmás férfi dákójára.

2016. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem arról híresek az ilyen módon bántalmazott emberek, hogy olyan könnyen bevallanák az ilyesmit.
2016. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem még nem feküdt le senkivel! én el is hiszem mert nagyon őszintének ismerem :) De azért ugy érzem,hogy már vagyunk olyan jó ideje eggyütt,hogy egykicsit több is lehetne már...nekem is van szükségletem de hát hiába mondom mert akkor sem akar még semmi olyasmit! de azért picit rosszul esik!
2016. jan. 18. 22:02
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
21 evesen ez valoban valami komolyabb gondra utal. Az is errol arulkodik hogy 18 eves sraccal jott ossze. (3 ev ebben a korban sokat szamit, a legtobb lany nem fiatalabbakal kezd)
2016. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

"Az is errol arulkodik hogy 18 eves sraccal jott ossze."


Ez így nem igaz.


Az viszont biztos, hogy nem csupán észjátszásból és szemétségből nem fekszik le a barátjával. Egészséges 21 éves nőnek vannak vágyai, és nehezen bírja az ilyen önmegtartóztatást egy kapcsolaton belül.

Vagy bántalmazták, vagy pedig frigid, esetleg vallási fanatikus. De az biztos, hogy semmiképp sem normális.

2016. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
ruhán keresztül meg foghatom amugy nem az pl a fenekét! de rendessen nem :/
2016. jan. 18. 22:06
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem valásos meg mondta,hogy nem is akar a nász éjszakiáig várni de ugy érzi még nem áll készen rá!
2016. jan. 18. 22:09
 19/23 anonim ***** válasza:
Akkor pedig valami baja van.
2016. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nehéz, de ha sokat ér neked a lány, akkor szépen lassan haladj:) Az már valami, hogy ruhán keresztül engedi, hogy simogasd. Finoman simogasd, hogy biztosan kellemes érzés legyen neki. Gondolom nem is töltöttetek még együtt éjszakát (akár másokkal együtt, nyaraláskor, vagy akármikor), de legalább arra próbáld meg rávenni, hogy huzamosabb ideig, több óráig otthon legyetek valamelyikőtöknél, és valami olyan dolgot csináljatok, amihez "dögleni" kell. Például nézzetek filmet, és közben karold át, hagyd, hogy hozzád bújjon, cirógasd, esetleg az már a csúcs lenne, ha az öledbe feküdne. Azért jó pl. a filmnézés, mert akkor akár egy órán keresztül is simogathatod, miközben neki jó lesz, és nem arra koncentrál, hogy mit csinálsz, hanem a filmre, és csak mellékesen érzi, hogy kellemes dolog a simogatás. Vagy akár nézzétek a csillagokat, ha melegebb lesz, vagy csak üljetek le, és beszélgessetek. A lényeg, hogy ne arra koncentráljon, hogy simogatják, hanem csak mellékes legyen, illetve jó, ha félhomály van, mert akkor kevésbé "látja", és tudatosul benne félelem azzal kapcsolatban, amit csinálsz. Aztán ha bejön, akkor sok-sok filmnézés után (remélhetőleg egyezik az ízlésetek:D), lehet, hogy már tovább is tudsz majd menni. Meg persze a nyár, amikor lekerül pár ruhadarab, hozhat egy kis megváltást.

Éreztesd még vele azt is, hogy nagyon szépnek találod, és, hogy gyönyörű/kecses/elegáns/aranyos/szép a dereka/stb., de csak mellékesen, és ne olyan szándékkal, hogy "de szép vagy, megdöntelek". Egyelőre szerintem a vonzó/szexi/stb. jelzőket hanyagold, mert megijedhet.

Esetleg, ha jóban vagy valamelyik barátnőjével, vagy ami még jobb, ha neked van olyan lány ismerősöd, aki jóban van vele, és ők már előrébb tartanak a barátjával, akkor finoman kérheted, vagy érdeklődhetsz, hogy nem szeretne-e áradozni egy kicsit a barátnődnek arról, hogy milyen jó romantikus hétvégét töltöttek együtt, milyen figyelmes vele a srác, és, hogy milyen jó biztonságban érezni magát mellette. Persze csak finoman, és ha biztos vagy benne, hogy a barátnődnek erről nem az fog eszébe jutni, hogy bezzeg te milyen paraszt vagy.;)

2016. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!