Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi letiltott faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi letiltott facebookon és viberen, de aztán most viberen feloldott, annak mi célja lehet?

Figyelt kérdés
Most feloldott viberen 2 napja, de nem írt, viszont állandóan figyeli, hogy offline vagy online vagyok-e. Ha online leszek, offlineba megy, ha offline leszek, online lesz. Mire jó ez? Egyre inkább úgy érzem, hogy ez a férfi orvosi eset. A story kb. annyi, hogy megismerkedtünk, azt mondta, hogy mennyire alkalmas lennék feleségnek és hogy tralalla. Viszont az erre/rám fordított idő nem volt ezzel arányos, komolytalannak találtam és ezt szóvá tettem. Én nem tudok türelmesen arra várni, hogy egy férfi hetenként egyszer, kétszer jelentkezik, ha feleséget akar magának. Nem tudom, lehet az én hozzáállásom problémás?

2016. jan. 21. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Várja, hogy könyörögj érte és te keresd meg és bocsánatot kérj. :D Hagyd a fenébe azt az embert, nagyon gyerekes.
2016. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyílván kerüli a társaságod,csak nem merte megmondani hogy miért,vagy min. annyit hogy bocsi nem illenénk egymáshoz stb.Te se foglalkozz vele,ne nézegesd hogy ő mit csinál és kész :)
2016. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mi értelme, annak, hogy megfigyel? Miért oldott fel egyik helyen ? Ez olyan beteges.
2016. jan. 21. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

"De mi értelme, annak, hogy megfigyel? Miért oldott fel egyik helyen ? Ez olyan beteges."


Te ugyanúgy megfigyeled -vagy csak te - és így ugyanannyira beteg vagy.

2016. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, én nem annak függvényében jelentkezem fel, hogy ő hogyan van fent, mivel úgysem írok, írnék/neki. de az, hogy amikor ott az összes partner státusza és ahogy feljelentkezem, kilép, majd fordítva, az elég feltűnő és gyerekes is szerintem. Aki nem érdekel, azt letiltom és úgy hagyom vagy törlöm is és ennyi. de ez én vagyok.
2016. jan. 21. 13:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Sok értelme nincs annak, hogy le fel jelentkezzen, annak függvényében, hogy én milyen státuszban vagyok, mert nem írogatok neki és pont. Mondom, ez számomra beteges.
2016. jan. 21. 13:24
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

A rendszer nem ismeri a tralalla nevű szexjátékot!

Csak meg szeretne hágni!

2016. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A trallalát csak én fogalmaztam így meg :) Mert nem akartam felsorolni miket írt még :) Nem tudsz a sorok közt olvasni? :)
2016. jan. 21. 13:31
 9/11 A kérdező kommentje:
trallala=stb.
2016. jan. 21. 13:31
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmi értelme,gyerekes játékot űz ez a gyerekes pasi!Nem férfi még :)
2016. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!