Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a pasim mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasim mennyire lesz mérges ha rajön, hogy kitöröltem az exeit a facebook ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Tegnap este mikor aludt kitöröltem az fbján az exeit ( a teloján mindig be van jelentkezve), mert idegesített, hogy néha megnézni a képeiket.. Meg én az összes exemet kitöröltem és bevallom félek, hogy esetleg elkezdenek megint beszélni és össze jön valamelyikkel :/ lehet ez túlzott féltékenység de idegesít h néha megnézni őket mert én sem nézegetem az exeim.. De most azért parázok h mivan ha észreveszi és mérges lesz rám :(
2015. aug. 13. 16:04
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Megis bántam mert nincs okom a féltékenykedesre :/
2015. aug. 13. 16:05
 2/40 anonim ***** válasza:
61%
Én szakítanék. Fogalmad nincs, hol a határ! Felháborítónak tartom! Pedig nő vagyok. Nem túlzott féltékenység, hanem beteges önbizalomhiány és minden határ túllépése! Beteg lelkű ember vagy, kezeltesd!
2015. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
15%
Ha téged szeret akkor nem fog haragudni. Ha viszont mérges lessz akkor minek van veled együtt ha az exe jobban érdekli.
2015. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
28%

Nincs okod?

Hisz ő még nem zárta le a multat,de van okod féltékenykedni.

Minek nézné ha már nem érdekli?

Jól tetted hogy törölted őket.

Majd azt hiszi hogy őt törölték :D

2015. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
69%

ez már kb a beteges féltékenység a helyében gyorsan átgondolnám, hogy egy ilyen lány kell e nekem, ki tudja mi a következő lépésed...


22F

2015. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
58%

személy szerint kivágnálak mint egy rühes macskát

hogy a fenébe jössz te ahhoz h kitörölj más FBjéből másokat

és tulkép mi közöd nekem hozzá h ö kit nézeget meg

hisztis p.icsa vagy

2015. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez az, maholnap egy thrillerben fogja magát találni a pincében, nehogy ránézhessen a postásra. Beteges.
2015. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
*neked
2015. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
Én mérges lennék nagyon. Már csak amiatt is, hogy a telefonomba és a facebookomba nyúlkálsz.
2015. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
51%
gratt! apád nem tanított meg arra hogy az embernek van privát szférája ami senkire se tartozik? szánalom vagy! még az nap kidobnálak mint macskát s@rni!
2015. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!