Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy reménytelen szerelmes képzelődés, fantázia sokáig nyomasztott, elvette az életkedved?

Figyelt kérdés
Van most egy férfi aki nagyon tetszik nekem, francia musical énekes Damien Sargue... (lehetőleg ne a google képkereső találatai alapján ítéljetek :/) És folyton csak rajta jár az eszem... már egy egész élet történetét elképzeltem vele, csak rá tudok gondolni, s emiatt nagyon letört és depressziós vagyok napok óta! Mit tehetnék hogy jobb legyen ? 16/L
2010. márc. 27. 22:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom...... :( én ott helybe durr egy pofon sztem xD
2010. márc. 30. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!