Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elkezdenétek aggódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elkezdenétek aggódni a helyemben, hogy teljesen kiestünk a női-férfi szerepből?

Figyelt kérdés

A minap történt egy eset, ami nagyon kiakasztott, bár nem jeleztem párom felé, mert tudom, hogy nem értene egyet velem, mi több, meg sem értené a problémám.


Szóval meg szerettem volna lepni a páromat, ezért odasettenkedtem, ahol tudtam, hogy kezdi a munkáját. Sofőrként dolgozik, és aznap épp a házától kb. 100 méterre volt a kezdő megállója. 20 perc várakozás után kezdett gyanús lenni a dolog, ezért felhívtam és kiderült, hogy elnéztem a beosztását és csak egy óra múlva kezd. Ott álltam a háza előtt, kint a mínusz 10 fokban és azt mondta, hogy várjam meg, 50 perc múlva jön. Otthon voltak a szülei, akiknek nem mutatott még be, gondolom ezért nem hívott fel. De nagyon bántott, hogy meg sem próbált sietni. A munkakezdés előtt kb. 5 perccel állított be, nem vette a fáradtságot, hogy esetleg igyekezzen és mondjuk 40 perc alatt rendezze le a dolgait, hogy kicsit együtt lehessünk. Konkrétan szétfagytam és még azt sem ajánlotta fel, hogy "Bocs, bár a szüleim itthon vannak, de gyere be a lépcsőházba melegedni addig, nagyon hideg van kint". Szóval tényleg beállított az utolsó pillanatban, nekem addigra az egész arcom tiszta takony volt, még úgy is, hogy sállal eltakartam az arcom, (mégis másfél órát ácsorogtam a hidegben) mondtam, hogy így ne pusziljon meg. Ő ezt tudomásul vette, de ezzel a lendülettel sarkon fordult és elkezdett a kollégájával trécselni. Iszonyú rosszul esett. Én fújom fel?


Azért tettem így fel ezt a kérdést, mert rendszeres eset, csak mindig valamilyen más formában nyilvánul meg, hogy én kedveskedek neki, lesem minden kívánságát, de észre sem veszi magát. Még nem volt komoly kapcsolata, nagyon vágyott már rá, és állandóan bizonygatja, hogy szeret, de valahogy sok dolog nem természetes neki, ami úgy gondolom, hogy elvárható egy férfitól szemben. Főleg úgy, hogy én úgymond a "női szerepet" igyekszem betölteni. Most is azért nem hisztiztem, mert nem akartam munka előtt felzaklatni, még hosszú nap állt előtte. Nem tudatosan csinálja ezt, az biztos, egyszerűen nincs tisztában a párkapcsolati és férfi-nő etikettel. Ami elméletileg nem létezik, de gyakorlatilag viszont igen véleményem szerint.


2016. jan. 25. 23:21
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
22/L 26/F
2016. jan. 25. 23:23
 2/29 anonim ***** válasza:
És tudott róla, hogy te ott vagy? Mert leírásból az jön le, hogy nem.
2016. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Persze, felhívtam telefonon, hogy "Szia Édesem, itt szobrozok éppen előttetek" "Mit keresel ott?" "Csak jöttelek meglepni munka előtt" "Rendben cica, most eszek és összepakolom a cuccom, munkakezdés előtt ott leszek 10 perccel kb. egy 50 perc múlva"
2016. jan. 25. 23:26
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha mondta mikor ér oda, akkor én haza mentem volna inkább. Nem hazudott. Olyat látsz dolgokba, amik nincsenek ott.
2016. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
46%
En meg aznap szakitottam volna. Ekkora bunkosagot..
2016. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Nem az a baja a kérdezőnek, hogy hazudott vagy sem, hanem hogy a pasi meg se próbált kicsit igyekezni, figyelembe venni, hogy a párja ott áll előttük a hidegben.


Ha én tudom, hogy a párom nem bejáratos hozzánk, de meglep, hogy odajön, akkor csak nem állíttatom 50 percet a fagyban, hanem megpróbálok minél hamarabb elszabadulni onnan, ahol vagyok.

2016. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem tudtam volna hazamenni és ezt ő is tudja.
2016. jan. 25. 23:30
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen, a 6-os jól látja :)
2016. jan. 25. 23:31
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy miért lenne a megalázkodás női szerep. Te sem vagy tisztában a minőségekkel ezek szerint, nemcsak a barátod. A barátod bunkó és hülye, ha tényleg ilyet tett (nem éppen férfias cselekedet), de te sem lehetsz normális, ha ezek után nem szakítottál. Én már akkor leléptem volna, amikor közölte, hogy 50 perc múlva várható őfelsége kivonulása a szülői házból (nem lep meg, hogy egy ilyen kretén még a szüleivel lakik).
2016. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Női szerep alatt a kedvességet, empátiát értettem. Próbáltam kicsit feldobni a napját, hogy könnyebb legyen a munkája, mert tudom, hogy sokat stresszel (én nem dolgozok).


Van saját háza neki, de azt most kiadja albérletbe, gyűjtögeti a pénzét és így jobban megéri neki, ha szüleinél lakik.

2016. jan. 25. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!