Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalmatlan vagyok! Csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmatlan vagyok! Csak én agyalom túl?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt a párommal, minden jól működik, viszont nehezen bízom meg benne, mert sok lánybarátnője van.Ő állítja, hogy csak bárátok, viszont ez akkor is nagyon zavar engem...Mindig elkeseredek amikor látom, hogy írt neki valamelyik csajszi.Én sose hittem, hogy működhet ez a fiú-lány közötti barátság lehet ebből adódóan bizalmatlankodok, viszont tényleg fura, hogy kb több lánybarátja van, mint pasi. Egyébként tudja, hogy zavar,de azt hogy ennyire azzal nincs tisztába.
2016. jan. 26. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:

20 alattiak vagytok?


Én sem hiszek a fiú-lány barátságban :( Neked vannak fiúbarátaid? Ő mit szólna,ha kapnál te is üzeneteket?Bántaná...?

2016. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Vannak férfiak, akik jól megértik magukat nőkkel is, és ezáltal sok "lánybarátjuk van", és fordítva, vannak nők, akik meg férfiakkal barátkoznak, de tényleg semmi több.

Speciel én magamról tudok nyilatkozni, hogy vannak férfihaverjaim, többüket meghallgatom, ha kell bíztatom, igényük van néha a mélyebb beszélgetésre, és férjemnek is vannak nők, akikkel jól kijön, "barátok".

De! Férfihaverjaim közül is volt, aki próbált ebből a barátságból többet kihozni, az én határozott állásfoglalásom ellenére, az ilyenekkel általában vagy megszakadt a kapcsolat, vagy meggyérült.

Maradtak azok, akik ezt tiszteletben tartják, nekik általában barátnőjük, feleségük is van, és nem gondolunk egymásra többként.

Férjemnek pedig az a néhány lánybarát haveri társaságon keresztül akadt, nekik is van szintén párjuk, sőt általában a férjem haverjai azok.:)


Szokták mondani, hogy hamu alatt lapul a tűz, szóval vannak pro és kontra érvek minden mellett.

Ha eddig is sok lánybarátja volt párodnak, akkor valószínű nála ez a kialakult, bevett dolog, nem kell feltétlenül többet látnod benne. Viszont érdemes lehet megismerned őket személyesen is, hogy kik ők, közös programot tartani-ugye a barátokkal meg szokta ismertetni az ember a párját, és akkor te is megnyugodhatsz/vagy éppen továbbra is fennmaradhat a gyanúd, ha jobban megismered ezeket a csajokat.

Viszont féltékenykedni nem érdemes. Egyszerűen a kapcsolatod látja kárát. Ha nem tudod ezt tolerálni, inkább most vess véget a kapcsolatnak, de egy utánajárást mindenképp megér a dolog, megadva a bizalmat, hogy tényleg mindenki csak barát. Fentiekből bármi lehet.

2016. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy vannak-e lany baratai, ha meg akar csalni vagy elhagyni akkor ugyis meg fogja tenni.


Nekem is foleg lany barataim vannak, a volt baratnommel is szoktam beszelni, de nem akarok toluk semmit, van ilyen.

2016. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én 21, ő 24. Eleinte engem se zavart, de ahogy egyre jobban szeretem, úgy frusztrál jobban ez a dolog. Nem is féltékenység amit érzek, hanem nem igazán értem az egészet. Csak rossz tapasztalatom van azokról a srácokról akiket sok lánybarát vesz körül. Egyébkén nekem nincsenek fiú barátaim és zavarná őt ha nekem irogatnának..
2016. jan. 26. 11:51
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

nekem a legjobb barátaim zőmében ffiak. Egyszerűen jobban kijövök velük és kész. A magam részéről mondhatom, h a világon semmi nincs köztünk a barátságon kívül. Az, h épp kapcsolatban vagyunk e v sem, az csak annyit befolyásol, h mennyi időt tudunk személyes találkozóra fordítani. Ezek egyébként olyan barátságok, amik tizenéves korunk óta fennállnak, két komplett társaságról van szó. Elég fura lenne, ha egy aktuális kapcsolat miatt borulna minden, hiszen több kapcsolatot is végigasszisztáltunk már. Van, aki már megállapodott, megnősült, annyiban módosult a barátság, h a témák kibővültek a gyerekek témával.

Azért lássuk be, ha annyira akartunk volna egymástól vmit ezekkel a srácokkal, 20 év alatt lett volna alkalom, nem kevés. Nem véletlenül vagyunk mással és nem egymással.

2016. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
*zömében
2016. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátom lány, exem egyszerűen képtelen volt őt megtűrni/elviselni, és részben erre rá is ment a kapcsolatunk. Azt javaslom, próbáld magad féken tartani, mert igen, létezik fiú-lány barátság, és könnyen lehet, hogy a párod rövid úton berágna, ha elkezdenél rájuk féltékenykedni, ami aztán átmegy részéről titkolózásba, mert elege lesz abból, hogy folyton ezzel szekálod, és arra pedig úgy fogsz reagálni, hogy biztos azért titkolózik, mert takargatnivalója van. Ez egy ördögi kör, és jobb nem belekeveredni, inkább próbáld elfogadni a helyzetet.
2016. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes vagy...
2016. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!