Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végleg befejezem. Jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg befejezem. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra pontra, hogy befejezem a kapcsolatot. 8 év után odáig jutottam, hogy elég. Majdnem fel lettem szarvazva. Időbe rájöttem, ennek már két hónapja. Azóta volt igérgetés, hogy a sráccal nem beszélget. Ennek ellenére megint lebuktak, mert a hívás listát el felejtette törölni az asszony, és ott volt két bejövő hívás a sráctól. Én kérdőre vontam, erre azt a magyarázatot adta, hogy csak asrác megkérdezte merre van mert nem látta ma őt!Holott tudta a fiú mert mondtam neki, hogy véletlenül se kelljen utána járnia!Ez mire lehet jó nem tudom!Holott megígérték hogy befejezik!Van két kisgyermekünk. Sajnos kivitelezhetetlen az hogy elköltözzek most!De szerintem nézek egy albérletet és akkor el költözök. Hazugság az egész életem. Elegem lett. Megbeszéltem a párommal hogy a gyerekkel kapcsolatba teljes őszinteséget kérek, mindenről tudni akarok. Erre tessék. Minden nap kiderül valami kis titok. Szerintetek is be kell fejeznem ugye ezt az egészet és külön folytatni. Én nem tudom már ezt csinálni. Megoldás lehet a külön élet?De akkor a gyerekekkel mi lesz?Már nem attól félek, hogy elveszítem őt mert már azt elkönyveltem. Meg fiatal vagyok (29) előttem az élet, nem fogom így leélni az életem. Vagy keressek én is magamnak valakit?Jó a nyitott kapcsolat?

2016. jan. 27. 07:11
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én a gyerekek miatt maradnék, de teljes szabadságot adnék a nőnek és magamnak is addig, amíg a gyerekek nem lesznek 18 évesek. Nem az a gond, hogy fel lettél-e szarvazva, vagy sem, hanem hogy a nő nem szeret már téged, de lehet, hogy soha nem szeretett, csak férjhez akart menni, csak gyereket szeretett volna. De az is lehet, hogy a gyerekeknek is jobb lenne, ha az a másik pasas felvállalná a gyerekeket is, és azzal élne tovább boldogságban a feleséged. Váljál el úriember módjára, a szeretetet, szerelmet nem lehet erőltetni, hiába mondod azt annak a másiknak, hogy ne legyen a feleséged körül, ha őt szereti...
2016. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!