Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Van úgy, hogy néha nincs kedvem a szexhez, nem azért mert nem szeretem a párom, csak egyszerűen nincs.Viszont én lefekszem a barátommal, mert ő akarja én meg boldoggá akarom tenni és hozzáteszem útközben nekem is megjön a kedvem hozzá. Ezt én rosszul csinálom?Nem attól működik egy kapcsolat, hogy olyat is megteszünk a másiknak amihez nincs kedvünk az Ő kedvéért.

2016. jan. 27. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Rosszul csinálod.

Ha igazi szerelem lenne köztetek, éjjel-nappal élveznétek a testi örömöket, ami ott megy az csak "szerelemke"

2016. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
le se tagadhatnád hogy te pontoztál le :)
2016. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 omba ***** válasza:
36%

én is lepontoztalak... majd ha lesznek tapasztalataid akkor írd meg.

Én a kérdést nem értem, ki mondja, hogy rossz vagy? A barátod biztosan nem, más meg???


Olyan is van, hogy nincs kedve, vagy kedvem a szexhez és békésen elalszunk - őrült nagy szerelemben.

2016. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Sőt, én is lepontoztalak. Szerelem =/= éjjel-nappali szex.


Kérdező, akkor sem lennél rossz, ha néha visszautasítod a barátod közeledését, ha neked nincs kedved. A kapcsolat attól működik, hogy megteszünk a másik kedvéért olyat is, amihez nincs kedvünk, meg attól is, hogy nem akarjuk, hogy a másik olyat tegyen a kedvünkért, amihez nincs kedve.

2016. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Párom úgy érzi, hogy ha nekem nincs kedvem és mégis, azt muszájból csinálom és szerinte ez nem jó. Ha meg elküldöm, akkor meg azon kezd el agyalni, hogy miért nem kívánom.
2016. jan. 27. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Akkor a párod dilinyós. Mondd meg neki, hogy én mondtam! :)


Elég ritka, hogy mindkét félnek tökéletesen egyforma az "étvágya".


Node ha evés közben mégis megjön az az étvágy, akkor hol itt a probléma? Ha meg nincs, akkor minek csinál belőle?

2016. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 omba ***** válasza:
"ha nekem nincs kedvem és mégis, azt muszájból csinálom és szerinte ez nem jó." - de jó, te írtad. Ha meg észleli, hogy neked most nem hiányzik annyira az is megoldás, hogy megpuszil, megölel, és elalszik, nem?
2016. jan. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kezd el puffogni, ha nincs kedvem, megérti, de attól tartok, ha sokszor nincs kedvem, akkor majd máshol fogja keresni. Mert a férfiaknak akárhogy is nézem, szex bent van az első 3 legfontosabb dologban.
2016. jan. 28. 10:13
 9/9 omba ***** válasza:
Benne hát, de a kedvesem az első....
2016. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!