Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Büntető férj. Ismerős valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamilla80 kérdése:

Büntető férj. Ismerős valakinek? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt volt egy nézeteltérés a párommal. Nagyon kiakadt, de még aznap megbeszéltük a dolgot, ugy tűnt hogy minden rendben is.Mégis azóta úgy tűnik, mintha büntetne. Nem válaszol az sms-emre, amit napközben küldök, alig szól hozzám. Már máskor is volt hasonló példa, és szerintem ilyenkor nem arról van szó nála, hogy haragudna rám, hanem büntetni próbál. Ahogy őt ismerem. Mit lehet ezzel a dologgal kezdeni? Pár nap múlva valószínű minden rendben lesz megint, viszont én őrlődöm addig, és bánt hogy hagy szenvedni. Mit tudok tenni szerintetek?
2016. jan. 28. 16:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne menj bele a játszmájába. Ülj le vele, beszéld meg, ordíts vele, mert ennél a dedós viselkedésből ki kell rántani.


De én elgondolkodnék a továbbiakon, mert undorító manipulálás és érzelmi zsarolás, ami számomra NEM elfogadható rövid távon sem.

2016. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

dedós, ez a helyes kifejezés, ha netán István a veve szólitsd Pistikének....

Néha mi is összekapunk, elég keményen is... de ha vége, akkor vége örökre.

Azt is mondhatnám persze, hogy sunyi egy paraszt, mert úgy csinált, MINTHA tisztáztátok volna, de közben meg nem, tehát hazudott.

próbálj ne szenvedni

2016. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!