Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik nap még szeret másnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap még szeret másnap meg felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nem értem minden rendbe volt szombaton meg szeret...vasarnap màr nem érem el...hétfőn este sikerül ès kéri h felejtsem el. Vége. Azota sem kaptam magyarazatot. Telo kikapcsolva mint akit a föld nyelt el. Egyszerűen nem értem. Padlon vagyok...volt valaki ilyen helyzetben? Jovőt terveztünk együtt. gyereket....ah. Mi lelhette? Ffiak mi ez?
2016. jan. 28. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod, hazudni tudni kell. Benne már biztos régóta semmilyen érzelem nem volt irányodba, csak szimplán hitegetett és most lett elege ebből az egészből.


Csak annyit tudsz tenni, hogy tovább lépsz, egy ilyen miatt úgy sem éri meg tovább rágni magad és a drága idődet rá vesztegetni.

2016. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hasonló eset előfordult velem, bár akkorra már egyértelművé vált, hogy egy másik lányt is széditett mellettem. Szóval valószínű, hogy épp félrelép.
2016. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz dolog. Egyik barátnőm így szakított velem, csak az egy szilveszteri buli volt. Minden oké volt, kapott egy hívást és 5 perc alatt otthagyott.
2016. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előbbi sztorimat nem fejeztem be, most pótolom.

Szerintem ez a dolog folyamatban volt, csak a làny nem akart szólni nekem, de biztosra veszem, hogy ez a megcsalás tipikus esete. Egy másik barátnőm egyszer csak nem ér rá, sose jó neki semmi, leszarta a fejemet egyik napról a másikra, pedig addig terveztünk gyereket, hàzasságot, jövőt, mindent. Szégyellte magát, nem merte elmondani időben, de kénytelen volt végül, csak szemétség, mert ilyenkor már el van döntve, amire te meg kiborulsz, mert nem érted, utána meg hónapokig nem térsz magadhoz. Az ilyenektől óvjon meg a sors mindenkit, azt az érzést senkinek sem kívánom.

2016. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!